Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bolti és a házi tejet...

A bolti és a házi tejet hogyan kell adni 2 éves kisgyereknek?

Figyelt kérdés
Fel kell forralni fogyasztás előtt? Fel kell hígítani?
2009. szept. 17. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ha még sosem adtál neki bolti tejet, akkor alacsony zsírtartalmúval próbáld először és keveset. Én nem higítanám és sztem forralni sem szükséges, de ártani nem árt, esetleg ha úgy gondolod, forralhatod is. Ha nincs rá allergiás reakció (kiütés, viszketés, hasmenés) akkor mehet. Házi tejet nem adnék forralva sem.
2009. szept. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Én viszont házit adnék és az elején fele-fele arányban.Oksi forrald fel és utána mehet a felezés.Sokan támadják a házi tejet,de ha belegondolsz,a bolti csak egy nagy adag lócitrom,semmi tartalma sincs,csak por és víz.Lehet lepontozni de így van.Mellesleg nekem soha semmi bajom nem volt sem a házi tejtől sem a túrótól,tejföltől,vajtól...a bolti vazz úgy kiüt,hogy 2 napig megy a hasam és úgy felfújódom,hogy a házból nemtudok kimenni,mert olyan mintha a beleim csavarodnának...szóval én nem kockáztatnék...lehet a dobozos tej finomabb,de a háziban van az egészség
2009. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Mi háztól hordott igazi tejet adunk a kislányunknak(17 hós)Issza kb fél éves kora óta,felforralva,higítatlanul,semmi baja.A bolti tej vízből és tejporból van.Szerinted melyik jobb?
2009. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap este adtunk először neki, szintén házi tejet, forralva, egyenlőre felesben. Jobban ízlik neki, mint a babatej.
2009. szept. 17. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!