Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktátok érezni, hogy nem...

Szoktátok érezni, hogy nem bírjátok tovább?

Figyelt kérdés
20 hónapos a lányom, igazi "nehéz eset". Idegenektől nagyon fél, egyfolytában a nyomomban, itthon unatkozik, más kisgyerekektől is nagyon fél, hiszti, ha valami nem úgy van, ahogy elgondolja. (hiszti csak az utcán ,játszótéren,és vendégségben van, itthon szinte sosem).
2011. jan. 20. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt minden nap elmondom. Alig várom, hogy ovib menjen (nem azért mert zavar itthon). Annyira látványosan unatkozik, hogy megőrülök. Ha tudok azonnal játszunk, de nekem is van dolgom egész nap. A legjobb, hogy van egy 8 hós huga és utánozza. Na az a csúcs. Nagyon fáradft vagyok minden nap. Közben angolból külön órára járok, májusban nyelvvizsgázom és írom a szakdogám.

Csütörötkönként járunk zenebölcsibe, de nagyon kevésnek érzem. Annyira szereti, hogy haza sem akar jönni.

2011. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően könnyen kezelhető kisfiam van,de vannak borzasztó nehéz napjai/időszakai.Olyankor sokszor érzem azt,hogy nem bírom,és nem jól kezelem a helyzeteket,és nem vagyok jó anya stb.Szerintem mindenkinek vannak ilyen időszakai.Aztán amikor véget ér a horror időszak akkor persze megbánom,és úgy érzem,hogy nekem van a legtündéribb gyerekem a földön.:-)
2011. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kb fél órája éreztem...

Most már az is kicsúszott a számon, hogy ha kell a testem eladásával keresem meg a havi 48,000,-ftot a magábölcsire, de beadom, mert nem bírok szinte hiperaktív 2,5 éves nagylnyommal. A kicsi 10 hós.

Nagyon eleven, egész nap beszél reggeltől estig, igen erőteljes hangon, mindent ő akar, mindent neki kell, mindig az legyen, amit ő akar, ha nem hiszti, nem eszik egyedül, mert ő kisbaba-a testvérféltékenység kapcsán, nem megy el egyedül pisilni, viteti magát, szóval nehéz vele. Megőrjít, hogy nincs egy saját gondolatom sem, mindent meg kell indokolnom, hogy miért csináltam és miért úgy csináltam....

Bölcsibe nem veszik be csak munkáltatóival, oviba meg nem veszik be , csak ha betöltöte a 3 évet. Már nagyon várom augusztus 1.ét:-))

2011. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor csatlakozom az ovi várók klubbjába!!!!!

A kislányom augusztusban lesz 3 éves és nagyon kell neki az ovi!!!!Energia túl tengése van!Nehezen bírok vele!Mondhatni sehogy!A kistesó aki 4 hós egy áldott gyerek!Még most!Volt már olyan is hogy reggel nyolckor már mamánál voltunk, mert már kiborított kora reggel!!!Szeretm ha velem van és nem is tudom mi lesz az oviba vele, mert a drágámnak igényei vannak, de néha már holnap vinném!!!!

2011. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!