Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5évesetek aki már szobatiszt...

2,5évesetek aki már szobatiszta, egyedül ül a bilire? Leveti a nadrágját, gatyóját és végzi dolgát vagy még segitséggel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

A lányom 21 hós kora óta szobatiszta teljesen.Nem bilizik,hanem wc re jár.Szól,én megyek vele.Most ma´r feltud ülni egyedül a wc szükítöre kisszékröl,így egyedülmegy.Ha kakil szól.

3 éves már...

2011. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém még nem volt 2,5 éves,amikor egyedül ment pisilni,kakálni...persze mikor kész volt,akkor szólt,és én törültem meg neki a popsit és a nunit. A kantáros gatyákat el is felejtettük,mert ezeket Ő még nem tudta levenni egyedül. -megjegyzem,nagyon önálló gyerek lett,aminek nyaraláskor a rokonok nagyon díjjaztak :D Még az óvónéni is dícséri :D Lassan 4 éves a kislány
2011. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mikor hogy.

Amikor pl. beteg, nyűgös, nagyon el tudja hagyni magát, akkor csak segítséggel.

Lehúzásnál is kell néha segítség, mert a sok harisnyával, nadrággal, bugyival nem boldogul még a picilány, ilyenkor szól, hogy segítsünk.

Felhúzásnál hasonló a helyet, fel tudja húzni a bugyit, nadrágot, de a harisnyával már gondok vannak, és időnként kicsit bekavarodik, előbb húzza a nacit, és ki kell bogozni.

2011. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk még body-t hord főleg télen, ezért annak ki-be patentolásához elkel a segítség... wc-szűkítőre még nem tud egyedül felülni, ezért megyünk vele... de bugyit, nadrágot egyedül le-fel
2011. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt, hogy észre sem vettem, hogy pisilt, csak a terméket láttam a biliben.Épp a konyhában voltam, ő meg a szobában játszott. Ki is törölte ügyesen.

Még nincs 2,5 éves, majd márciusban lesz. Ezt kb 2 évesen csinálta.

2011. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem most lesz 30 hónapos a kislányom. Általában el tud menni egyedül a wc-re, ügyesen elintézi, de ha nyűgös, akkor el kell a segítség. A derekánál azért nem tűri be olyan ügyesen a ruhát.
2011. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akár 6 éves korig is segíteni kell popsit törölni. Az a lényeg, hogy mire iskolába megy, megtanulja.
2011. jan. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!