Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Előfordult már, hogy kívűlálló...

Előfordult már, hogy kívűlállók beleszóltak a nevelési módszereitekbe?

Figyelt kérdés

Például:

Majd én tudnám,mit csináljak vele!

Én már agyonvertem volna!

TE mindig ilyen türelmes vagy?

Add ide nekem két napra,majd én csodát teszek!


2011. jan. 22. 10:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket nem mondtad, de folyamatosan beleszólnak, csak más témában vagy stilusban. De gondolj bele, nem csak ebbe szólnak bele emberek.... Mindenki jobban tudja, mit kéne a szerelemben és a magánéletben tenni, lakást berendezni, politizálni, népi gyógymódok, stb. Ez valami furcsa emberi tulajdonság lehet :)
2011. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szimpatikus a válaszod,valószínű Te egy toleráns,türelmes ember lehetsz :-).

Bárcsak mindenki ilyen lenne.

2011. jan. 22. 10:58
 3/16 anonim ***** válasza:
2 év alatt nem,még sosem.A családtagok is csak módjával,de kívülállók meg pláne nem,még vissza se hallottam,pedig kis faluban élek.mert neked igen?
2011. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nekem igen.

A lényeghez hozzátartozik,hogy nagyon eleven a kisfiam és ha állandóan türelmetlen vagyok hozzá és túl szigorú,akkor méginkább kezelhetetlen,így marad az,hogy amiben muszály abban nagyon következetes és határozott vagyok,egyébként pedig óriási türelmem van ,ami kell is egy ilyen kissráchoz.

2011. jan. 22. 11:01
 5/16 anonim ***** válasza:
Ilyet konkrétan nem mondtak, de volt olyan régen, hogy egy vadidegen nő odajött hozzám a buszmegállóban, és elkezdte osztani az észt, hogy miért van cumija az akkor 3 hónapos fiamnak.
2011. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Chatty:

És TE hogyan reagáltál ?

2011. jan. 22. 11:03
 7/16 anonim ***** válasza:
2.vagyok.a cumiról eszembe jutott,hogy mi a babakocsiért kaptunk egyszer,hogy másfél éves nagy gyerek miért ül még bele,sőt egy rokontól is,hogy nem igaz hogy másfél kilométert nem tud le gyalogolni.Ez nagyon bántott,főleg a rokontól,de az idegennek elmondtam,hogy majd ha iskolás lesz ígérem nem fogom tologatni,ennyi,azóta egy szót se szólt.
2011. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Néha nagyon bosszantóak ezek a beszólások.


A kisfiamnak 4 éves korában volt több hónapig csípőgyulladása és babakocsiban toltam,jópárszor megkaptam,hogy miért kell egy ilyen nagylegényt tologatni,először még válaszoltam is aztán későbbmár rájuk hagytam.

2011. jan. 22. 11:10
 9/16 A kérdező kommentje:

Szerintem egy másfél éves gyereket még nyugodtan lehet babakocsiban tolni,ha például hosszabb bevásárlásra mentek.


Az egy dolog,hogy a lakásban nyílván már egyedül közlekedik,de egy hosszabb utat még nem biztos,hogy bír megtenni babakocsi nélkül.

2011. jan. 22. 11:12
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát, amikor elkezdett osztani a nő, akkor először azt se tudtam, mit mondjak, nem akartam elhinni, hogy csak így ismeretlenül ide jön nekem magyarázni. Aztán inkább mosolyogtam, és azt mondtam neki, hogy "Majd ha 18 évesen a szememre veti, hogy ezt nem kellett volna, akkor bocsánatot kérek tőle." Mondjuk ezt kb. csak azért mondtam neki, mert gondoltam, hogy ezen ki fog akadni, de legalább utána békén hagyott, mert nem akart tovább magyarázni egy ilyen "liberális szülőnek" :D
2011. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!