Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Előfordult már, hogy kívűlálló...

Előfordult már, hogy kívűlállók beleszóltak a nevelési módszereitekbe?

Figyelt kérdés

Például:

Majd én tudnám,mit csináljak vele!

Én már agyonvertem volna!

TE mindig ilyen türelmes vagy?

Add ide nekem két napra,majd én csodát teszek!


2011. jan. 22. 10:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
A múltkor a boltban ittam a kávémat és a lányom közölte hogy kéri. Mire én mondtam neki hogy ez nem neked való (14 hó) és ő elkezdett nyöszörögni meg feszíteni magát a babakocsiban. A boltban egyidős nénike azt mondta hogy márpedig adjam oda a kávémat hadd kóstolja meg a gyerek. Ezt először figyelmen kívül hagytam, de ő elmondta vagy négyszer. Én határozottan odaszóltam hogy nem gondolom hogy a gyereknek kávét kellene innia és amíg az én gyerekemről van szó addig hadd döntsem már el mit adok neki és mit nem A lányom persze nyüszített tovább és a néni közölte hogy de ha nem adom oda akkor biztos síni fog érte. Én akkor már mérgesen csak annyit mondtam hogy hála az égnek még egyetlen gyerek sem halt bele egy kis sírásba. Addigra már többen bekapcsolódtak és többen közölték a nénivel hogy az anyja jobban tudja mit lehet és mit nem és hogy ne szóljon bele mások dolgába. Mondhatom teljesen kiakadtam milyen emberek vannak. Én soha nem szólnák bele senki nevelésébe.
2011. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én látod adtam volna neki egy nyalatnyit. Abba sem halt volna bele. :)
2011. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van. És ha a nagykésért sír, vagy a bedugott kenyérpirítóval akar játszani azt is add oda nyugodtan!

Az nekem is halálom, amikor valamit nem engedek a gyereknek, és "anyós" ott a gyerek előtt mondja, hogy miért, egy kicsit hadd csinálja. Egyrészt "lejárat" a gyerek előtt, másrészt biztosan oka van, ha valamit nem szabad.

2011. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell sarkítani és indulatokat szítani.
2011. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Elofordult velem is. Vegig hallgattam turelmesen (ha valamiert epp leszoltak magamban forrtam) aztan ha olyan volt megprobaltam alkalmazni, ha meg nem tartottam fontosnak, sot rossznak iteltem a tanacsot, elfelejtettem (sokaig haraposan gondoltam a "jo tanacsadokra"). De ez mar igy van. Mindenki jobban tud mindent. Sajnos
2011. jan. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jajj,dehogynem,rendszeresen! Minek a cumi ekkora gyereknek(már pár hónaposan),minek a babakocsi,ha nyűgös biztos éhes vagy fáradt,és ezt mind az utca embere. A legjobb családon belül. Anyósék szerint nem kell cumi,a legjobb a házikoszt és ne öltöztessem túl a gyereket. Az én szüleim szerint a cumi nagyon hasznos,a legjobb az üveges bébiétel,és még 62 réteget kell a gyerekre adni,hogy biztosan meg ne fázzon. Nna én meg ott vagyok valahol a kettő között. Én ezeket a dolgokat nagyon nehezen viselem,rosszul kezelem és legszívesebben mindenkit kilóméterekre elkerülnék!!!!
2011. jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!