Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez egy működő...

Szerintetek ez egy működő dolog lenne, vagy van más javaslatotok?

Figyelt kérdés

A lányom jövőre, majdnem 4 évesen mehet majd csak oviba, viszont imádja a gyerekeket, igényli a társaságot, sokszor kevés vagyok már neki. Játszótér tőlünk gyalog egyrészt baromi messze van, de ha ki is megyünk, nincsenek gyerekek. Nem igazán találkozunk kisgyerekesekkel, max az orvosi rendelőben.

Jó lenne egy olyan lehetőség, hogy a bölcsiben /oviban egy termet bérelni, ahol tudnak a gyerekek játszani, szulok akár beszélgetni. Vedonovel megbeszelni van e ilyenre lehetőség, facebook csoportot csinálni,valami ilyesmi. Nagyon szeretném, hogy kicsit gyerekek között legyen a lányom, biztos van a városban hasonló szülő.

Vagy van valami ötletetek?



máj. 11. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

A játszótéren azért nem találkozolás gyerekkel, mert azok a gyerekek vagy bölcsiben vagy oviban vannak. A 3 éves gyerekek szülei dolgozni szoktak nem baba-mama körbe járni.

Írasd bölcsibe, ha gyerek társaságot szeretnél neki.

máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha budapestiek vagytok, ajánlom az OviVárót a MagNet Bank közösségi terében, pont erre van.
máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Normális hogy társaságra. Miért nem iratod be egy bölcsődébe?
máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Andi80018 ***** válasza:
85%
Szerintem is, én a helyedben háromtól négy éves koráig akkor bölcsibe írattam volna. És még jobb is ,mint az ovi, kisebb közösség. A kaja is jobb, nyugodtabb légkör, de mégis kis társasága van.
máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom bölcsibe vinni sajnos, mert itthon vagyok a kistesojaval, így nem veszik fel.
máj. 11. 15:03
 6/10 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm, de nem budapestiek vagyunk. Akkor nem is lenne vészes a helyzet.
máj. 11. 15:24
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Vannak magánbölcsik ahová fél napra is lehet vinni vagy nem kell minden nap...
máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tavaly jelentkeztünk a mellettünk lévő városba maganbolcsibe is (nálunk nincs), helyben az államiba is, tuljelentkezes volt, nem vették fel. De még a maganba is kértek akkor munkáltatói igazolást, pedig azt hittem, oda nem kell. Így sajnos a környékre nem tudom vinni. És ez a környék magába foglal 4 vonatmegallot tőlünk. Messzebb már nem szívesen vinnem, főleg nem a kicsivel. De korbenezek azért hátha van valami változás.

A testvérem fia decemberi, őt akkor vették fel az oviba, ahogy betoltotte a 3-at. Addig családi napközinek nevezett helyen volt, ahol nem volt nevelő, csak egy szoba, gyerekek, szülők 10-12 óráig. Pedig ők sem nagyvárosban laktak. Én is hasonlót szeretnek.

máj. 11. 15:41
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Bölcsiben meg oviban nem adnak ki termet, mivel, ha lenne extra hely, indithatnanak tobb csoportot helyette. Játszhaz, az amit keresel
máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Addig családi napközinek nevezett helyen volt, ahol nem volt nevelő, csak egy szoba, gyerekek, szülők 10-12 óráig."


Hát ez nem tudom mi a jó ég lehetett, a családi napközi az kb bölcsi

máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!