Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsitekben milyen időközön...

A bölcsitekben milyen időközönként van szülői értekezlet?

Figyelt kérdés
A fiam szeptemberben kezdte a bölcsit. Az első héten tartottak egy szülőit, azóta semmi.Engem nagyon irritál, hogy mindent, de mindent a bejárati ajtóra írnak ki a gondozónők.Pl. ha valaki nem visz be egy csomag zsebkendőt vagy ilyesmit, akkor rögtön kikerül az ajtóra. Most láttam kiírták, hogy febr. közepén farsangi bál lesz de a dátumon kívül semmi információ. Persze hétfőn rákérdezek, hogy majd hogyan készüljünk, de nekem azért hiányzik időnként a "hivatalos" tályékoztatás. Máshol ez hogyan működik?
2011. jan. 22. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én összesen egy szülőin voltam. 2009 szeptember óta bölcsis a fiam. Volt két szülői még, amin nem tudtam ott lenni, az egyik 2009 őszén, a másik meg 2010 őszén. Ezeken nem tudtam ott lenni, a tavaszin igen. Szóval szerintem évente kettőt tartanak.

Nálunk szerencsére nem kell ilyen zsepiket meg ilyeneket bevinni, csak a havi 500 forint csoportpénzt. Ha valamit elfelejtek (pl. volt, hogy a törölközőt elfelejtettem hazavinni kimosni pénteken, vagy elfogyott a popsitörlő), akkor sem kiírták valahova, hanem a gyerek kisszekrényébe tesznek egy papírt, és arra írják rá. A farsangot nekünk még egyáltalán nem mondták, de ezeket nálunk is a faliújságra teszik ki, de mindenkinek szólnak is külön. Ha valami fontosabb van (pl. nevelés nélküli munkanap, szünetek), akkor papírt is alá kell írni, hogy tudok róla.

2011. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig 2 volt, de én meg úgysem tudnék 4-re odamenni... Szóval én rákérdezek mindig, mi a helyzet, vagy örülök a faliújságnak :)
2011. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig egy szülői volt szeptember elején, és egy fogadó óra december elején. De nekünk minden információt le szoktak írni az üzenő füzetbe, amit minden pénteken megkapunk.
2011. jan. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!