Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztaságra neveléskor,...

Szobatisztaságra neveléskor, ha pelenka nélkül hagyjátok a gyermeketeket, milyen időközönként kérdeztek rá, hogy kell e pisilnie, kakálnia?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Mikor mi elkezdtük akkor elég gyakran kérdeztem rá, kb. 5-10 percenként. Volt hogy harcolt ellene, akkor nem erőltettem, de folytattuk tovább. Nálunk ez bevált. 2 éves korára szobatiszta lett.
2011. máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eleinte kb hányszor történt "baleset"?


Mi most kezdjük. Elég okos lányunk van,tegnap este már bele pisilt a bilibe,ezért bátorkodom most már itthon venni a pelust,mert tudatosan pisilt bele a bilibe. (Nyáron lesz 2 éves.)

Mióta lekerült a pelus,már megvolt az első "baleset".

Az első lányunkkal egyszerűbb volt.-de hát nem mindenki ugyan olyan.


Köszönöm a válaszod!!

2011. máj. 9. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
én 10 percenként megkérdeztem tőle aztán csak úgy szoltam neki hogy nem kell pisilni? Amikor én mentem wc-re őt is vittem sé ráültettem a bilire. napi 2-3 baleset megvolt, 2,5éves és szobatiszta. Még éjszakára adok neki pelust.
2011. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok fiam betöltötte a 2 évet és rájött hogy sokkal jobb pelus nélkül mert idegesítette ha pisis volt a pelus és ledobta.:)
2011. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, nem emlékszem pontosan hány baleset volt, de első héten tuti, hogy majdnem minden nap. Aztán egyre kevesebbszer fordult elő. Eleinte lesznek balesetek, dehát ez ezzel jár. Most ott tartunk, hogy szó nélkül ráül a bilire és ki is burítja a wc-be, aztán szól, hogy pisiltam.
2011. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!