Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lesz a kisfiam és most...

2 éves lesz a kisfiam és most vettem neki egy babahámot. Kinek van már tapasztalata ezzel kapcsolatban? Az írjon akinek van is a birtokában!

Figyelt kérdés
Negatív kritikát nem kérek!!!
2011. jan. 22. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia,

azt azért megkérdezhetem hogy miért vettél neki babahámot?

2011. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Repülni készülök vele egyedül és nem akarja semmi áron megfogni a kezem az utcán.Félek,hogy a reptéren nem bírok vele.
2011. jan. 22. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy vettél, és ne vedd magadra, ha lehülyéznek.

Én akkor vettem, mikor lányom már nem maradt meg a babakocsiban másfél évesen, viszont nagypocakos terhes voltam, és nem tudtam rohanni, hajolgatni utána.

Tedd rá, biztonságosabb és sz...rd le, hogy ki mit gondol...

2011. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Esküszöm, nem tudtam, mi az a babahám. Bocsánat érte...

Az én kislányom is lassan 2 éves és ha repülnöm kellene vele egyedül én is vennék ilyet!

Senki negatív véleménye nem ér többet a gyerekem biztonságánál. Sőt! Nagyszerű ötletnek tartom, hogy ilyen esetekre lehet ezt használni.

2011. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Angliában dolgoztam pár éve au pair-ként, ott sokan használnak babahámot, a 2 éves kisfiúnak is volt, akire vigyáztam. én nagyon szerettem, mert szabadon tudott mozogni benne, és mégis könnyű volt rá vigyázni. Itthon nem vettem, pedig 2 gyerkőcöm is van már, meg kevésbé alfogadóak az emberek ezzel kapcsolatban, és kapásból szörnyű anyának tartanak, hy ilyet használnék (pont itt kérdeztem meg, ne tudd meg, hogy milyen válaszokat kaptam). Szerintem nincs igazuk, szerettem, a gyerkőc is, praktikus dolog.
2011. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy átérzitek a döntésem.
2011. jan. 23. 09:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Most tényleg jó ötletet adtál, mert én is készülök egy repülőútra a gyerekkel. Van is hámunk, akkor vettem mikor járni tanult, mert az hittem arra való, hogy sétáltatni kell vele a még járni nem tudó gyereket. Szóval egyszer sem használtuk, el lett téve és el is felejtettem. De most legalább hasznát vehetem valamire.
2011. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na de szupi :)
2011. jan. 23. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!