Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 10 év korkülönbség két lánytes...

10 év korkülönbség két lánytestvér között. Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Horror! Én 24 vagyok, tesóim 35 illetve 36. Mindhárman lányok vagyunk. Soha nem jöttünk ki. 16-17évesen elcsórták a buliba a ruháimat, sminkes cuccaimat, anyám meg őket védte!

Kicsi koromban meg ha véletlen ők hoztak haza az oviból, akkor elhagytak, pofára estem, majdnem elütött az autó, elütött a biciklis.

Meg úgy soha nem számíthattam rájuk, mert ők nagyok voltak, én meg kis pisis nem érdekeltem őket.


Az én gyerkőceim között 1 év van, a kistesó májusban fog születni. Így 3 és 4 éves mellé lesz egy picike.

2011. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

16-17évesen elcsórták a buliba a ruháimat, sminkes cuccaimat, anyám meg őket védte!


16-17 éves lányoknak miért kellettek buliba egy ovis gyerek ruhái?

2011. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondolom a kicsi volt 16-17 éves, a nagyok meg 26 körül. (Talán.)


A férjem és a fiútestvére között 11 év van, felnőttek mint 2 darab egyke. Nem lehettek ilyen nagy különbséggel valódi testvérek.

2011. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

őőő volt 16-17 éves akkor te nagyon ..... fáradt. Menj aludni:)


nekem van egy barátnőm, 11 év van a gyerekei között, igaz fiú-lány, de szerinte ez így tökéletes, mert a nagy tud már vigyázni a kicsire..... általában több indokot nem tudott eddig felhozni a nagy korkülönbségre.

Amúgy szvsz nagyon rossz lehet, a "baráti" viszony nem tud kialakulni közöttük, az tuti...

2011. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

20 vagyok, tesóm most 30. Soha nem volt közös témánk, évek óta közös élményünk és emlékünk sem nagyon. Mivel külföldön él, egyáltalán nincs rá esély, hogy valaha is normális kapcsolatunk legyen, 12 éves korom óta gyakorlatilag egykeként élek és évente 2-3 alkalomnál többször nem látom.

Nagyon rossz... :(

2011. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12 év van a nővérem és közöttem! Megmondom öszintén szinte nem is ismerem olyan nekem szinte mint egy idegen! 7 éves voltam amikor férjhez ment! 100 km-re lakik töllünk!! Egy évben 2* találkozunk kb.. szoval ténleg idegen szinte mert a veletöltött 7 évre nem igazán emlékszek már!
2011. febr. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kisebbik húgom tőlem 11,,nagyobbik húgomtól 9 évvel fiatalabb.Utáltunk vigyázni rá,én szerettem volna olvasni,tanulni,egy 2 éves meg mindig lábaltat volt...

Sokszor megsérült amikor velünk volt,mert nem figyeltünk rá kellőképpen..

Most felnőttként is-"te még ezt nem érted,mert fiatal vagy" szöveggel jövünk neki.(25 lesz)

2011. febr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 32 vagyok,a hugom 18,és imádom,én tapasztaltabb vagyok,hozám jön tanácsért vagy segitségért,én nem látom ennek hátrányát:)
2011. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10 év van a nővérem és köztem.Én 35 vagyok, tesóm pedig 45.Amíg együtt éltünk utáltuk egymást, mert én voltam a kicsi akire mindig vigyázni kellett. Mi is úgy nőttünk fel, mint két egyke. Sajnos nem igazán érzem, hogy lenne tesóm. Fiatalon ment férjhez, fiatalon is szült. A gyerekeivel sokkal közelibb a viszonyom, mint vele.
2011. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!