Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak nekem esik rosszul, ha...

Csak nekem esik rosszul, ha szenvedni látom a gyerekemet?

Figyelt kérdés

Az a történet, hogy a három éves lányom és az egy éves fiam is nagyon beteg, orvosnál voltunk velük (arcüreggyulladás, hörghurut -köszönhetően a drága anyósomnak, aki kabátban kivitte a srácokat az udvarra - Svájcban), gyógyszert is kaptak.

Erre, ma főzök nekik hagymateát, mert egyszerűen rettenetesen éreztem magam, hogy megfulladnak a köhögésben, és anyósom közli, hogy túlspilázom, a gyógyszer majd hat, ne praktikázzak...

Én reagálom túl ezt az egész betegséget, velem van a baj, hogy nem bírom látni szenvedni a gyerekeimet?


2011. jan. 22. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A baj nem veled van! Természetes, hogy így reagálsz! Vegyél egy inhalálót és naponta 2-szer 3-szor inhaláljanak sóoldattal. Többet ér minden gyógyszernél! Jobbulást kívánok a gyerkőcöknek! Te pedig aggódj értük, szeresd őket és tegyél meg mindent, mert az anyjuk vagy és ezt kell tenned!!!
2011. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Csak neked esik rosszul. Mindenki más már minimum kétféle kínzóeszközt beszerzett a gyerekek ilyen idős korára és felváltva kínozza őket, mert ennél jobb nincs is. :D
2011. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen, inhalátorom már van, én is "gyulladékony" vagyok, sajnos... Csak egy gyereket mégis nehéz leültetni fölé. Egyedül úgy megy, hogy közben mesélek nekik. Akkor viszont megint kapom anyósomtól az ívet, hogy mit akciózok már megint magánban. (Persze, ő "szívtelen német"...)

Inkább szenvednék én kétszer annyit, mint ők ketten együtt...

2011. jan. 22. 22:24
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
A szivem szakad meg, amikor sir a lanyom vagy beteg. Ha valaki ilyenkor beszol, akkor a valasz az, hogy ne szoljon bele, az en gyerekem.
2011. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom Veletek is előfordul,hogy beteg gyermeketek miatti aggodalmatokat túlzottnak ítéli a környezetetek.

Én is megkaptam már jópárszor,hogy ne sajnálgassam a fiamat,ha beteg,ha valamelyikőtök gyerekének volt már tüdőgyulladása,herpeszes szájgyulladása ,izületi gyulladása akkor Ti is tudjátok,hogy egy anya a gyerekkel együtt szenved,mert tehetetlen.

2011. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normalis. Szereted, sot imadod gyerekeidet es felted. Mi ebben a rossz? nem ertem meg azokat az embereket akik erre legyintenek egyet es leszolnak. Valoszinu azoknak nincs gyerekuk, vagy reg elfelejtettek milyen is amikor betegen es tehetetlenul fekszik a sajat gyereke. Sot meg a mas beteg gyerekeert is sokszor megfajdul az anyukak szive. En belebetegszem amikor beteg a kislanyom. rettenetes. Foleg amikor a gyogyszereket sem tudom beadni. Es tehetetlennek erzem magam. Kedves anyuka! Mielobbi gyogyulast kivanok gyerekeidnek!! Es ne torodj mit mond a vilag!!
2011. jan. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A kabátban kivitte dolgot nem értem?

Amúgy nem hiszem, hoyg ettől kapták a betegséget.

De senki sem szereti, ha beteg a gyreke, ez teljesen normális.

2011. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugtató, hogy nem velem van a baj. :)


Az utolsónak: -10 fokban, ne egy szál kabátban és kesztyűben vigye már ki a gyerekeket a hóba...

És ettől kapták el, a doktornő megmondta, hogy a hideg levegő tett be nekik. Bent masszív 24 fok van, ki pedig naponta max. 20 percre viszem ki őket, ilyen -10, -20 fokban...

2011. jan. 23. 17:17
 9/16 anonim ***** válasza:

Már nem azért de milyen alapon szól bele?:/

Jó hogy az unokái de ha már egyszer miatta betegek inkább maradna csendben.

Nem gyengíted meg őket azzal hogy próbálsz segíteni.

És attól hogy kiviszi őket a hidegbe és megbetegíti őket attól még nem lesznek erősebbek.

Szerintem mond el a véleményedet.

Ha meg nem tetszik neki ez van ellehet menni :)

2011. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

KLehet, hogy nem értem, de az én gyerekemen si kabát és kesztyű van -10 fokban, meg persze sapka, sál.

22 hós lányommal több órát sétáltunk múlkor iylen hidegben és semmi baja nem lett.

2011. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!