Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a gyerekemet felvették az...

Ha a gyerekemet felvették az oviba de pelenka gondok miatt halaszt fél évet és közben elköltözünk akkor már nem tehetik ki ugye? Mivel már nem körzetes, de már felvették, csak épp még nem jár be

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvették nem teszik ki.
2011. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lányom csoportjába felvettek egy kisfiút tavaly, de nem járt, mert nagyon beteges volt. 1 év halasztást kértek. Idén akarta vinni az anyukája, de hallottam hogy mondták az ovónénik, hogy nem biztos, hogy abba a csoportba be tudják rakni ahova eredetileg. Majd ha értemegyek a lányomért megkérdezem ,hogy jár e már az a kisfiú. Én is kíváncsi vagyok.

Olyan gyerek meg sok van, akik idő közben elköltöztek, emiatt ne aggódj.

2011. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A csoport változhat, de attól még az oviba fel van véve.
2011. szept. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
végül is a csoport mindegy mert év vesztes és itt még korcsoportok vannak szóval valahol úgyis veszít egy csoportot
2011. szept. 5. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!