Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónapos kislányom nem akar...

22 hónapos kislányom nem akar egyedül enni. A nagyik állandóan szekálnak, hogy szoktassam rá az egyedül evésre. De hogyan?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz evő baba volt. olyan 14 hós korától már a megfelelő mennyiséget sok biztatással és trükkel már megeszi. De esze ágában sincs egyedül enni. Ha nagyon éhes ilyen főzelék félékből 3 kanállal megeszik, de ennyi. Mit tegyek? Tudom hogy én rontottam el. Hogyan kezdjem ötletek?
2011. jan. 24. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ha téged nem zavar sztem nem olyan gáz. lehet hogy magától kedvet kap majd. legrosszabb esetben az oviban 1 hét alatt rájön,hogy hoppá...!!! Fiú vagy lány? Az én 2 éves lányom már kb egy éve önállóan kezd neki, de az utsó egyharmadát etetem. De azért igyekszem motiválni, elég jól felfogja az összefüggéseket, pl: játék Nyuszika (báb)figyeli őt, hogy milyen ügyes. a bábok egyébként is sok problémát megoldanak, amit neked nem tesz meg de a báb kedvéért igen.
2011. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyan már, nyugi. 23 hónapos a kisfiam, ha van kedve akkor eszik egyedül is, elég szépen, de hamar megunja. Ovis koráig ráér, vagy az oviban jön meg a kedve. Dajka vagyok, tapasztalatból mondom, hogy a gyerekek közösségbe iszonyat gyorsan fejlődnek, úgy hogy nyugi. A beszólásokkal ne törődj. Egyáltalán nincs elkésve.
2011. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyjàk békén a nagyik! Semmi baja. Eszik majd egyedül, ha ő is ugy gondolja:)
2011. jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 22 hónapos és nem hajlandó egyedül enni, tovább megyek nem hajlandó enni azt amit mi csak nagyon keveset még mindíg csak bébi főzelék és üveges. Nem bánt örülök, hogy eszik majd változik.
2011. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!