Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hónapos kisfiam 2 napja...

21 hónapos kisfiam 2 napja kapott rendes ágyat. Azóta nem akar egyedül elaludni, kimászkál. Hogyan szoktassam rá, hogy ismét egyedül aludjon el?

Figyelt kérdés
5 hét és jön a kistesó, így muszáj volt lecserélni az ágyát. A rácsosba betettem, puszi, kijöttem, és ő 10 percen belül elaludt. Nem szeretném rászoktatni arra, h ott feküdjek mellette, mert ha meglesz a pici, akkor nem fogok tudni kétfele szakadni.
2011. jún. 12. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert jön a kistesó, azért miért volt muszáj lecserélni az ágyat??
2011. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hónapos volt a fiam, mikor jött a kistesó. Kicsi fiam ugyan úgy megváltozott, mint a Tiéd, csak nekem éjszaka is járkált. Az utolsó hónapot végigcsináltam így, mert a férjem szerint, majd megszokja a gyerek. A vége az lett, hogy mire hazajöttünk a legkisebbel a kórházból, addigra megunta a férjem a műsort és visszatette a kiságyba. Így a legkisebb alszik az emeletes ágy aljában, a legnagyobb felül, a középső pedig az emeletes ágyban. Így már mindenki elalszik "magától", és átalussza az éjszakát.
2011. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 23 hónap különbség van, de két rácsos ággyal kezdtünk. Igaz, hogy kaptuk, így nem kellett rá költeni, de szerintem jó volt. A nagy 3 éves koráig abban aludt, mert szerette.

Lehet, hogy érdemes egy használt rácsosat beszerezni, aztán eladjátok vagy ajándékozzátok. A legegyszerűbbet 10000 Ft ért meg lehet venni.

Aztán előveszitek a gyerekágyat később.

Lehet, hogy a kisfiadnak most nem kell több változtatás, hiszen érzi ő már azt a kistesót így is...

2011. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves 17:11es ezért írtam én is, hogy azért miért kell kivenni a régi ágyából. Szerintem hülyeség.
2011. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tedd vissza a rácsosba és megszünik a gondod.még nem éredt meg a nagyágyra, hiába kényszerited.
2011. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy kezdtem az átszoktatást,hogy először csak délben altattam ott. Ha már simán ment akkor altattam ott éjszaka is de nekünk simán ment és most 2 éves de jobban alszik mint a rácsosban.
2011. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én a te hejedbe a másiknak vettem volna gyerekágyat azaz a picinek és így gond 1 szálse:d
2011. jún. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!