Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire tetszene, illetve...

Mennyire tetszene, illetve vinnétek egy ilyen bölcsibe a gyereket?

Figyelt kérdés

Panel lakásokban kialakított bölcsödére gondoltam.Több lakást is bérelnénk erre a célra.5-6 gyerek lenne egy lakásban.Velük 2 dajka.Mindent kialakítanánk,ügyelve az előírásokra.

Vinnéd a gyerkőcöt egy ilyen magán bölcsibe?


2011. jan. 25. 20:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelőek a körülmények,szakképzettek a dolgozók és az ára is elfogadható akkor igen.
2011. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. én ilyen óvodába jártam.
2011. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

jobban tetszene mint ami most általános...



helyileg hol akarjátok?

2011. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom eldönteni. Az ötlet nem rossz, de a levegőztetés hogy oldjátok meg.
2011. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
én vinném,levegőzni ugyanúgy lehet őket vinni onnan is.
2011. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
olyan panelházakban szeretnék bérelni a lakásokat,ahol játszótér van a közelben, esetleg park.igazából Székesfehérváron szeretnénk elkezdeni és ha működik akkor beindítani az egész országban.ugyanúgy működne mint egy állami bölcsi,csak panel lakásban,kis létszámmal.Esetleg van ötlet,hogy milyen plussz szolgáltatás legyen?
2011. jan. 25. 20:42
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a feltételek amúgy kialakitottak, van szép zöld sétára alkalmas park a közelben, biztonságos, képzettek az ott dolgozók, akkor persze.
2011. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem vinném se magánbölcsibe se magánoviba.

Magánoviról van rossz tapasztalatom, úgyhogy soha többet.

2011. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi esetre se vinném ilyen bölcsibe, a levegőztetés miatt. Mert nem mindegy, hogy az a kisgyerek egy közös játszótéren van kinn, vagy egy zárt magánterületen. Egy gondozónő, nem tud egy parkban 5-6 gyerekre figyelni. És mi van akkor ha pl. babakocsis van a csoportban, ha tolja a babakocsit, nincs szabad keze a többi gyerekre. És ne feledjük el, h ezek a gyerekek legtöbb esetben 3 év alattiak, akik sokkal több odafigyelést igényelnek.
2011. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom alapkövetelmény a zárt udvar, éppen az egészséges és biztonságos levegőztetés miatt. Egyébként sok családi napközi van, és rengeteg követelménynek kell megfelelni. A sajátjaim államiba járta, de semmi bajuk nem volt.
2011. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!