Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire tetszene, illetve...

Mennyire tetszene, illetve vinnétek egy ilyen bölcsibe a gyereket?

Figyelt kérdés

Panel lakásokban kialakított bölcsödére gondoltam.Több lakást is bérelnénk erre a célra.5-6 gyerek lenne egy lakásban.Velük 2 dajka.Mindent kialakítanánk,ügyelve az előírásokra.

Vinnéd a gyerkőcöt egy ilyen magán bölcsibe?


2011. jan. 25. 20:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nekem szimpi. voltam is egy olyan lakásban, ahol egy emelet egy lakássá-azaz három lakás egyyé volt alakítva. NEkem nagyon bejött.

Hátrányának látom, hogy a gyerekek el vannak kicsit szeparálva a szobáknak köszönhetően, nem igazán együtt vannak. És macerásabb a kinti játék, bár ha van közel egy jó elkerített játszótér, az király..) Nyárra kérnék azért légkondit...

2011. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket!
2011. jan. 25. 22:04
 13/21 anonim ***** válasza:
Nálunk az állami bölcsibe van saját udvar, mégse viszik le a legkisebbek csoportját, mert még beszoktatás alatt vannak sokan a csoportba. Nem tudok ellene tenni, pedig n em tetszik a dolog, mindenhol van megalkuvás.
2011. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

ahol nincs zárt, magántulajdonú udvar, játszótér, oda NEM.


Ez nem véletlenül fontos, hiszen bármi történhet, egy zárt udvarról mégsem tűnhet el egy gyerek olyan könnyen. Egy nyilvános játszótéren meg bármi lehet, bárki mehet.

Ha viszont több lakás lenne összenyitva, annak az árából már futná kertes házra is, ott meg ugye van udvar... Nem kerül annyival többe egy kertes ház bérlete, hogy inkább több panel legyen, meg egyébként egy 100 m2-es házban van legalább 3 szoba, ahol a csoportok lehetnek.

Nem értem a logikáját ennek az egésznek, bár nekem nem is kell érteni.

2011. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

14:31 mindent leírt ami nekem is eszembe jutott.


amit Te vázoltál az egy CSANA, de csanát meg nem nyithatsz zárt kert nélkül.

Meg még vagy 100 egyébnek kell megfelelni.

2011. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

sajnos sok ember van aki nem jár utána a dolgoknak csak egyből magyaráz.

itt van a tájékoztató hogy mik a követelmények.kitér mindenre.az udvarra is!


"Udvarral, kerttel nem rendelkező családi napközinél a gyermekek levegőztetéséről és szabadtéri

mozgásfejlesztő játéklehetőségéről az épület közelében kell gondoskodni (közjátszótér, bérelt

terület stb.)."


"Családi napközi működhet kertes családi házban, lakásban illetve e célra kialakított helyiségben,

épületben."

"

Az vicces, amikor az okos ember hülyéskedik,na de amikor a hülye ember okoskodik......

2011. jan. 26. 14:46
 17/21 A kérdező kommentje:
2011. jan. 26. 14:46
 18/21 anonim ***** válasza:

Én vagyok az aki ilyen oviba járt.

Szemben volt a játszótér oda jártunk le. Ma már általában csak olyan játszók vannak amik elvannak kerítve, úgyhogy valószínű, hogy elkerítve lennének. Itt Bp-en, sokan járnak ki köz játszótérre, pedig van saját udvaruk.

2011. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
köszi a bevédést!és ez így van!
2011. jan. 26. 19:46
 20/21 anonim ***** válasza:
Óvodás gyerekek kijárnak köz játszótérre. De nem BÖLCSIS gyerekek. 3 év alattiakról beszélünk, nem 5 évesekről.
2011. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!