Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeretnél így élni?!

Szeretnél így élni?!

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=2S0iopAunPg


Ha választhatnál, hogy egy gyereked lesz és őt tudod járatni Helen Doron angolra, babaúszásra, később sporttáborba, hármasban elmehettek Máltára, Tenerifére nyaralni és pár húzósabb év után viszonylagos nyugalomban nevelgetitek csendesen a lánykát/kisfút, mentek érte bölcsibe, hétvégén gyerekzsúrozni akkor azt választanád, vagy


azt amit a videóban látsz: sok gyerek, sok könyv, nagy család, láthatóan szerényebb körülmények, állandó gyerekzsivaly, civakodás, sosincsnincsmegállás érzés, egyszerre beteg az ötből három illetve az olyan pillanatok amiket a videón látni.


Melyik életet választanád?


2011. jan. 26. 15:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
74%
Biztos, hogy nullára lepontoznak majd, de én az elsőt választanám!
2011. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
82%

A videót sajnos nem tudom megnézni, mert az irodai gépem olyan lassú, hogy itt halnék meg mire megnézem!:) De azért válaszolok! Én úgy gondolom, hogy van aranyközép! Tehát nem kell, hogy egy gyerek legyen, de nem is kell, hogy négy.

Azért, ha egy gyerekkel ennyi mindent megtudnék tenni, nem hiszem, hogy annyira megszorulnánk, ha kettő lenne. Tehát kettő gyereknél nem kellene annyi mindenről lemondani!

2011. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
65%
Igen,talán önzőség,de én is az elsőt :)
2011. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
67%

Aranyközép sok gyerek és szórakozás nekik és magunknak is tehát én is az első.


Mindenki jól akar élni.

2011. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek más a teherbírása, és ezt szerintem ez határozza meg. Az enyém viszonylag nagy. Szeretem a nyüzsit és zsivalyt, emiatt a második lehetőséget választanám. Megjegyzem, kicsit eleve döntöd a válaszadókat az első verzió felé: "civakodás, sosincsnincsmegállás érzés, egyszerre beteg az ötből három" - ez azért így nem igaz, hidd el baromi nagy családban nőttem fel, bár nekem nincs testvérem, viszont unokatestvérből annyi van, mint az olaszoknál és kb. annyit is voltunk együtt (szerintem 17 éves koromig soha nem voltam egyedül, max. ha aludtam, de akkor sem mindig).
2011. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem fogok senkit lepontozni a válasza miatt :)

Tegyük fel a kérdést úgy, hogy nincs átmenet:

aközött választhatsz, hogy egy gyerek és megadsz mindent és jól élsz és Tenerifére mész, vagy


5 gyereked van, rengeteg könyved, TV-d nincs, igazi ősanyás-nagycsaládos életet élsz annak minden nyűgével és szépségével. 1-1 napra (reggel mentek, este jöttök) mentek le Balatonra vonattal, egymás ruháit öröklik, stb és vannak olyan élményeitek pluszban mint a videón látottak.

2011. jan. 26. 15:35
 7/65 A kérdező kommentje:

15:33 - a másodikhoz azért írtam negatívumokat, mert a videó csupa csupa pozitív élményt mutat emiatt írtam hozzá egy-két negatívumot, hogy egyenesben legyen a mérleg.


Amúgy nekem is megvan, hogy melyiket választanám... :D

2011. jan. 26. 15:38
 8/65 anonim ***** válasza:
88%

Baxi, bőgök, mint egy terhes!

Ez egy gyönyörű videó, gyönyörű zenével.

Én mindig a második típus voltam, talán pont azért, mert nem volt tesóm.Nálunk már kettő van, még szeretnék!

Inkább 5, mint egy.

2011. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon tetszik a videó :)


Imádom a gyerekek hangoskodását, nyüzsgését, hihetetlen energiáját. Egyelőre egy gyermekünk van....szeretnénk még. A videón is látott gyerekek sosem lesznek egyedül, életre szóló szeretet kíséri őket, látszik, ahogy bánnak egymással. Szerintem jó dolog a nyagy család! Én ezt választanám :)

2011. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
43%

én is az elsőt.inkább egy legyen,de neki megadjak mindent.

bár én sok gyerekre vágyok,de nem lehetek annyira önző,hogy ők nélkülözzenek csak azért mert én sok gyereket akarok.és tudom,hogy 4 gyereknek nem tudnék megadni sok mindent.nem élek olyan körülmények közt.

2011. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!