Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnél örökké élni?

Szeretnél örökké élni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy itt és most eldöntheted, hogy szeretnél-e az idők végezetéig élni, vagy pedig megmaradni egyszerű halandónak. Melyiket választanád?
2011. márc. 12. 09:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

én szeretnék...bár mikor mindenki meghal körülöttem. :( rossz lenne.

14/L

2011. márc. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az örökké túl sok. Pár száz esetleg párezer évig még csak csak. Ráadásul ahogy a kérdés fel van téve... "az idők végezetéig élni" tehát nem tudnék meghalni ha akarnék sem? Brrr... Azt hiszem ebbe nem kellett volna belegondolni. Horror a rosszabb a halálnál típusból.
2011. márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
nem
2011. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy többféle van itt is. Úgy örökké élni, hogy mondjuk ha beállok 1 tank elé és elüt akkor sem halok meg? Vagy úgy, hogy balesetekben meghalhatok, de ha ilyen nem történik azon kívül nem halok meg?
2011. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék, de persze úgy hogy akkor ne is öregedjek tovább. Engem nem érdekel mennyi ismerősöm halna meg előttem... Nagyon bosszant, hogy sosem tudhatom meg milyen lesz az élet 100, 200, 500 és stb. év múlva.
2011. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
aham , szeretném látni hogyan fog végződni minden
2011. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Salx Narval ***** válasza:
100%
Most akkor örökké, vagy az idők végezetéig?:D Ne válaszolj.:D NEM.
2011. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"- Miért halunk meg mind? Miért halnak meg az emberek?

- Azért, hogy az élet fontos legyen." (Sírhant Művek)


Következésképp a válaszom: nem. Ha örökké élnék, nem lenne értelme az életemnek, nem lenne fontos, hogy élek.

2011. márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Igen, a Biblia ígéri az örök életet az Istenben hívőknek.Vagyis én szeretnék örökké élni, de csak szeretteimmel együtt a mennyországban.
2011. márc. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
10:57 Szerintem nem azért fontos az élet mert egyszer meghalunk... Legalábbis nekem nem. Én egyszerűen szeretek élni, ezerféle dolog érdekel, sok mindent szeretnék megtanulni, csinálni, sok helyre elmenni, és elég szomorú, de nem lehet mindent besűríteni 50-60 évbe... Ha most megadatna a lehetőség hogy örökké éljek, ugyanúgy folytatnám a dolgaimat, és örülnék hogy előbb-utóbb mindent megvalósíthatok. (Meg amit írtam már, örülnék hogy láthatom az emberiség fejlődését.)
2011. márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!