Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam majd megfullad úgy...

Kisfiam majd megfullad úgy köhög, hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
ma voltunk orvosnál de nem adott neki csak köptetőt.pedig szárazon köhög, és most már vagy másfél órája nem tudja abbahagyni.bekentem légzéskönnyítővel de nem segített az sem.:( mit tehetnék hogy jobban legyen?
2011. jan. 26. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit párásítsd a levegőt.Ha van calcimuskod akkor napi2x felet adj neki,és c vitamint.Babyluuff kenőcs,bár azt írtad,hogy bekented a hátát.Ha pár nap után nem javul,akkor irass antibiotikumot.
2011. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe az alábbi cikket (hosszú lenne bemásolni):

[link]

2011. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy inhaláló készüléket 10-20 ezer forint és inhaláljon naponta többször sóoldattal.
2011. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

párologtunk egy kis sós vízzel,attól jobban lett,illetve főztem neki hagymateát.hirtelen ezek jutottak eszembe.

köszönöm a válaszokat.

2011. jan. 26. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Én a helyedben lennék, biztos felhívnám az orvost. Mi van ha krupp gyanús? Mi is jártunk hasólnóan, szinte fulladt és a végén kaptunk olyan spray-t amit a szájba kell fújni ilyen esetben. Szerencsére nálunk nem lett krupp.
2011. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!