Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi az átlag alvásigénye...

Mennyi az átlag alvásigénye minimum egy 3 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

A kisfiam leszokott teljesen a déli alvásról, ami amúgy 1 óra volt, most 7 és 8 között elalszik este és reggel 7 körül kel, de van hogy 6-kor. Elég ennyi?

Sokat vagyunk levegőn, már ahogy az időjárás engedi, fizikailag nem fárad el nagyon, nyilván nem futtatom a hidegben, itt bent meg max ugrál, táncol, néha szalad 1-2 kört a lakásban.

Gyerekek közé járatnám szívesen, de még nem ovis, játszóházba meg nem merem vinni a betegségek miatt (3. harmadban vagyok a kistesóval, nem oltattunk)


2011. jan. 27. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Lányom 1.5 éves korától nem aludt délben és az oviban sem. A fiam egyáltalán nem aludt onnan ,hogy ovis lett, szerintem nincs gond vele. Sok gyerek van így.Nekem este 8kor mennek aludni és reggel 6kor kelnek évek óta. Semmi gond, ennyi az alvásigényük. Kevesebbet alszanak mint a páro:):):):)mert az előbb elalszik a kanapén:)
2011. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyerekenként változik, úgy látszik neki elég ennyi. Az én fiam, aki áprilisban lesz 3 éves, este 10kor alszik el, reggel 8ig, délben pedig alszik 1-2 órát. Ez 11-12 óra összesen. A tiéd is alszik ennyit, csak egyhuzamban.
2011. jan. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

oké :)

egyébként sosem volt egy nagy alvó, egész pici csecsemőként sem. Én se vagyok az, a párom se, szóval mit is várok :)

az ovi miatt se aggódok, mert délig lesz csak ott, utána hazahozom a kistesóhoz :)

2011. jan. 27. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!