Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsi kérdés? Bővebben lent

Bölcsi kérdés? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Májusban vissza kell mennem dolgozni de egyik bölcsiben sincs hely.Mit tudnék csinálni?

Sajnos a nagyszülők messze vannak.Senkire nem tudom rábízni a fiam.

Kétszer is voltam abba a bölcsibe ahova körzetileg tartozunk és sajnos azt a választ kaptam,hogy" kedves anyuka rossz hónapba született a gyereke".Májusi a fiam.Most csak azért mert májusba született nem veszik fel bölcsibe...ez röhej.... ilyen nincs.

Ráadásul akkor mikor először voltam ebbe a bölcsibe akkor még 6 hónapos sem volt a fiam..és már akkor elküldött az igazgatónő.

Ezen kívül még 5 bölcsit néztem meg és érdeklődtem,de sajnos mindenhol azt a választ kaptam,hogy májusba már nincs hely.Hova fordulhatnék segítségért?


2011. jan. 30. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs várólista, pedig tavaly és tavalyelőtt is lementem, és személyesen megkérdeztem. Az enyém sem "jó" hónapban született, mert decemberi. Azaz idén decemberben lesz majd 3 éves.. Bölcsihez már kicsit "öreg" lesz szeptemberben, ovihoz még fiatal. Tiszta röhej ez az egész ami itt megy...


Nem tudom, jól fogsz-e majd keresni a m.helyeden, de ha igen, akkor érdemes még magánbölcsiket illetve családi napköziket is megnézni a környéken.

2011. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam júniusban született,úgy alakult,hogy vissza kell mennem márciusban dolgozni. Nálunk(kisváros) 1 bölcsi van,iszonyat nagy várólistával.5 hónapos volt a fiam amikor beirattam,de sajnos így is csak szeptembertől tudnak helyet biztosítani neki,nekem is mondták hogy rossz hónapban született. Nekem az a szerencsém,hogy arra a pár hónapra el tudja vállalni a nagymama. Mást nem tudsz tenni,mint hogy futsz még egy kört,hátha valamelyik bölcsibe sikerül szó szerint bekönyörögni a kisfiadat. Van egy ismerősöm ő szabályosan úgy sírta be a gyerekét a bölcsibe.
2011. jan. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a bölcsibe kell kérni egy igazolást hogy elutasítják a felvételi kérelmet. azzal be kell menni az önkormányzathoz ott elvileg segítenek. most kérdeztem meg a mi bölcsinkbe mert egy ismerősöm is így járt. pontosan nem tudom hogy működik de az önkormányzat közbeléphet és segíthet bölcsit találni vagy ad havi szinten 20.000ft támogatást a magánbölcsihez.
2011. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm szépen a segítséget.
2011. jan. 31. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen. majd írd meg hogy sikerült e.
2011. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!