Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktatod a nagyot...

Hogy szoktatod a nagyot oviba, ha ott a kicsi is?

Figyelt kérdés
Viszed magaddal? VAgy hogy megy ez ilyenkor? Ha a nagy 3 éves, a kicsi meg egy múlt?
2011. jan. 31. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk májusban lesz a Nagylányom 3 éves, és a Kisfiam pedig (áprilisba 1 éves) ott lesz velünk a beszoktatás ideje alatt, aztán meglátjuk, hogy alakulnak a dolgok. Nem lesz egyszerű az tuti:(! Talán az elején, elképzelhető, hogy a Párom beviszi a munkahelyére a Kicsit és én csak a Naggyal megyek az óviba, majd rohanok a melóhelyre a Kicsiért és utána megy a nap, még nem tudom!

Az tuti, hogy emiatt, nem fogom az Anyósomat ide hívni, segíteni, sőt a Páromtól se fogom elvárni, hogy később menjen dolgozni, vagy, hogy Ő vigye az óviba a Nagylányt.

Mert van erre példa a családban sajnos, hogy mindent az Apa csinál és az Anya meg csak pampog és ez nagyon nagyon elszomorít:(((.


Üdv egy 32 hónapos Nagylány és egy 10 hónapos Kisfiú Anyukája.

2011. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az intézménybe nem viheted a kicsit magaddal ilyenkor. Nekem a bölcsődébe kellett szoktatni a nagyot, a kicsivel a nagymama volt otthon addig.
2011. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Erőesen kétlem, hogy a kicsit nem vihetném addig oda, amíg szoktatom a nagyot... mégis hova tenném? Na meg falunk lakunk, máshol is volt példa rá, hogy a kicsi is ott volt pl egy foglalkozáson, vagy ünnepélyen, ha anya ment megnézni a nagyot.

CSak érdekel, más hgy csinálta-csinálja

2011. jan. 31. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
óvodai dolgozó vagyok. Nyugodtan viheted a kicsit is. Nálunk is volt rá példa ilyen beszoktatásra.
2011. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Bizony nekem is problémás volt, megoldanom a kicsi felügyeletét, de a bölcsi nem engedte. Ha máshogy lett volna, akkor nem írok le ilyet. Szerintem érdeklődj az oviban, hogy lehetséges-e.
2011. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs kire hagynod, persze viszed magaddal. Más kérdés, hogy mindenkinek, de főleg neked lenne egyszerűbb, ha arra az időre a kicsit rá tudnád bízni valakire.


(Elsőnek: :))) Az én fiam is ma 10 hónapos, a lányom pedig májusban lesz 3 éves! )

2011. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Óvónő vagyok... Nyugodtan viheted a kicsit is magaddal, mikor a nagy beszoktatása van. Az óvoda nevelési intézmény, nem egészségügyi... sokkal enyhébbek az előírások, mint egy bölcsiben. Bár megnézném azt a bölcsit, ahol nem engedik be a kistesót... mondjuk azt se értem,, hogy ha ott a kistesó, minek megy a nagyobb bölcsibe....
2011. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!