Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan viszonyultok a megválto...

Hogyan viszonyultok a megváltozott testetekhez?

Figyelt kérdés
Pár napja fáj a mellem, néha nagyon zavar, főleg munka közben vakarózok. Igedesít, hogy nem tudom könnyen felvenni a cipőmet, pusztulok bele, ha sokáig kell ülni a széken, és ha kérdezik, mi újság, még véletlenül sem újságolom, hogy terhes vagyok, sőt, el is pirulok. Nem érdekel, mit veszek fel, csak kényelmes legyen, van pár szék, amin egyszerűen nem bírok ülni, és a munkahlyemen van, hogy nem tudok magammal mit kezdeni és folyton állok fel, sétálok. Nem vagyok magammal kibékülve, nem tudok mit kezdeni a testemmel. Jólesik, hogy a párom írtó aranyosnak tart pocakosan, és imádom a pocaklakoszt is, csak a testemen végbemenő változásokkal nem tudok mit kezdeni.
2009. okt. 19. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én is pont így voltam.

Senki ne értsen félre: imádom a lányom, de magát a terhességet ki nem állhattam, pedig imádtam h anya leszek.

Ez el fog múlni, amint megszülsz és sikerül a régi önmagad lenni.

Nálam összejött 6 hónap alatt,és ráadásul szopiztattam is.

Tudom h rossz magad így elfogadni...de megéri.olyannyira, hogy annak ellenére h nem szerettem a terhességem még egy babót vállaltunk mert imádjuk az elsőt is....

9 hós kislány anyukája

2009. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, különben nehogy szó érje a ház elejét, én is 3 gyereket szeretnék, csak magammal nem tudok mit kezdeni, és ez zavaró, főleg a munkában
2009. okt. 19. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, En is nehezen viselem hogy valtozik a testem. Viszont eljutottam arra a pontra, hogy maskepp lassam a dolgokat. A lelkiismeretem tiszta, mert egeszsegesen etkezem, sportolok (kismama modjara), tehat ami rajtam mulik, azt mind megteszem. A tobbi pedig a terhesseggel jar, egy kisbaba novekszik bennem... Cserebe buszken viselhetem a pocakomat amivel valahogy masnak, "kulonlegesnek" erzem magam amikor sokan irigykedve megneznek az utcan :)Es persze imadom erezni a kis labak belso rugdosasat, ez barmikor mosolyt tud csalni az arcomra.

Most 6 honapos vagyok es a cipovel neha nekem is meggyulik a bajom, de mar szoltam a paromnak, hogy kesobb a segitseget kell kernem es teljesen termeszetesnek vette.

Legyel Te is buszke a pocakodra, a cipot meg a ferjed biztos segit felvenni!

Boldog babavarast!!

2009. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 21 hetes vagyok ës eléggé zavaró amikor reflekszszerüen lehajolok aztán csak lesek hogy ez bizony fájt.Nem szoktam még meg a pocakot.Nálam már most gondd ez a cipö föleg mostmár csizma kérdés.Engem is öltöztet a párom.Ülni szintén nem tudok.A Párom szokott persze nevetni hogy ugy ülök mint egy béka terpeszben a két felhuzott lábammal:DDe hát nem tudok másképp a pocak miatt.Más vältozás nem zavar csak a csikok a mellemen azt hittem mivel fiatal vagyok megüszom mert biztos rugalmasabb a böröm.Na de sebaj...:SMinden jót nektek!

2009. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Imádom a gömbölyded vonalaimat. Imádom, ahogy nő a pocakom. Sokan mondták, hogy megszépít a terhesség :). Ez a legjobb dolog a világon.

34km

2009. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én most a 20. hétre már egész megszoktam, hogy változik a testem. Büszke vagyok a pocakomra nagyon, meg a kicsit nagyobb cicieimre is.

Igaza van az előtetm szólónak, a várandóság megszépít. Kívül belül szépnek érzem magam, több lett az önbizalmam is.

A legcsodálatosabb dolog kisbabát várni.

Tényleg jobb a kényelmesebb ruha, picit engem sem érdekel, hogy most az épp hogyan áll rajtam, de ez nem is baj.

Próbáld magad elfogadni, nézegesd a tükörben a pocakod, hátha úgy könnyebben megy:)

2009. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a 35. hétben járok, és bosszant, hogy a pocim nem is nagyon nő, de a combom meg a popóm nagyon hízik. Én sajni nem nagyon ugra-bugrálhatok, mert veszélyeztetett vagyok és kész kínlódás hónapokon keresztül 4 fal között lenni és tétlenül nézni, hogy deformálódik el a testem, de tudom, hogy most félre kell tennem a hiúságom, mert a baba fejlődése mindennél fontosabb. Majd szülés és szoptatás után összeszedem magam és rendbeszedem a testem. Addig csak a lelki békémmel próbálok foglalkozni.
2009. okt. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!