Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan viszonyultok a mindenfé...

Hogyan viszonyultok a mindenféle ismeretlen érzéshez és fájdalomhoz?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy sokszor érzek valamit, ami rossz, de nem tudom eldönteni, hogy ez a terhesség velejárója, vagy esetleg bajt jelent és ilyenkor úgy meg tudok ijedni. Rettentően várom, hogy már a kíírt napon túl legyek. Nektek ezek az érzések beárnyékolják a várandóság napjait, vagy nem is foglalkoztok velük?
2010. dec. 12. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

de énis igy vok vele föleg mikor szurkál görcsöl aztán belül a hüvelyem feszit mintha ki akarna jönni ilyenkor félek h nyilik a méhszály stb.

nem tudok vele micsinálni reménykedem h nincs baj

2010. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele, mint te. Vannak érzések, fájdalmak, amiket már kezdetekkor megtapasztaltam, de mindig van új dolog, már máshol fáj és nem tudom az okát.

Próbálok bízni az ösztöneimben, ha gond lenne, akkor azt máshogy jelezné a testem.

2010. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!