Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért hányja ki az 5éves...

Miért hányja ki az 5éves kisfiam a banánt?

Figyelt kérdés

Csak a banánnal van ilyen problémája,ahogy megeszi már jön is ki belőle sugárba.

Mire utalhat ez??


2011. febr. 2. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez rendszeres? És mindig? És milyen gyakorisággal?
2011. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A banán allergén. Valószínűleg nem bírja a fiad. Ha amúgy semmi baja, akkor szerintem egyszerűen ne adj neki, és egy év múlva próbáljátok újra.

De az orvost is megkérdezném a helyedben.

2011. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kihányja ne adj neki. Ha más tünete nincs, akkor az allergiavizsgálattal se nagyon strapálnám magam.
2011. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Igaz, én felnőtt vagyok, de a kagylóval vagyok ugyanígy. Jóízűen megeszem, és 5 perc múlva sugárban kijön. Kb. 5-6-szor próbáltam ki tavaly... különféle formákban. Sülve, főve, pizzán, mártásban, és mindenhogy. Tuti, hogy valami allergia lesz a háttérben.
2011. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a málnát hányom ugyanigy ki....:) ne adj neki.
2011. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1éve nem hányta ki,de most egy ideje amikor csak eszik kihányja,nem is adok már neki,de ő is mondja,hogy nem kér mert kihányja.Doki azt mondta,hogy talán a magas vas miatt,de nem nagyon hallott ilyenről.....,de ő különleges gyerek mert pl.a normaflortól nagy piros foltok jönnek ki rajta...olyan mint az égés folt!Ezt alig akarta elhinni a doki....
2011. febr. 2. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!