Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekurulógus, aki a letapadt...

Gyerekurulógus, aki a letapadt fitymát nem felrántja hanem krémet ad rá?

Figyelt kérdés
Nevet írjatok és azt, hogy hol rendel (meg mikor). Oltogatást nem kérek. Köszi. (17 hós lesz a drágám egy hét múlva)
2011. febr. 3. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia mi kaptunk rá Dermovate krémet kezdett használni,de aztán ahogy húzkodtuk neki felrepedt a bőre és most szüneteltetnünk kell.

Szteroidos krém melyet vényre adnak és 10 napig szabad kenni 10 nap szünet.Háziorvosnál érdeklődj.

Még vmi héfőn voltunk sebészeten 19 hós fiammal a heréje miatt és ott megnézték a kukacát és leoltottak hogy 3 éves koráig felesleges bármit csinálni....Szóval egyik ezt mondja-másik meg azt.

2011. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Három -öt éves korig (orvosa válogatja)Nem csinálnak vele semmi,mert addig van ideje magától lejönni a bőrnek.Az én dokim is mondott valami kenőcsöt de nem írta fel,mert még nem vagyunk elkésve.(most lesz 17 hós)
2011. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dermovate kenőcs?Az ekcémára és pikkelysömörre van.Bár amit nekem mondott a doki az is.Nekem a Ftorokortot ajánlotta és furcsáltam is,mert az bőrbetegségekre van.Nem értem,hogy miért kell gyulladás csökkentő szteroid a letapadt fitymára,amikor az nem gyulladt.Nem értem.Neked elmondta a dokid,hogy miért?
2011. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
első vagyok.Azért kaptuk mert semennyire nem lehetett hátrahúzni.7-8 nap már láttuk a figyma végét,de amint írtam is abba hagytuk.Bár védőnő szerint használjam ha használt,de én úgy vagyok vele hogy se a doki se a sebész nem ajánja mert berepedezett a bőre és attól is letapadhat,mert a repedés heggesedéssel jár,amitől minden képpen műtétre kerül a sor.Azt tanácsolom mindenkinek hogy csak orvosi utasításra használjon ilyen fajta krémeket,mert azért ők jobban tudják,mint egy védőnő(hozzáteszem nagyon megvagyok elégedve a védőnővel is!)
2011. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyerekorvosi javaslatra használjuk a krémet (ftorocortot) 3 hétig, majd hosszabb szünet következett, amely alatt rendszeresen jártunk vele vissza kontrollra, akkor viszont nem a hátrarántásos módszer ment, hanem egy fémpálcával (visszatologatta a letapadt bőrt), de ekkor már a hegye látszott elég szépen. Még mindig járunk, mert visszatapadt nekünk, hiába húzogattuk itthon, úgyhogy megint krémezünk 3 hétig a letapadásnál csak, utána kontroll. Nem tudom meddig csináljuk, de mi már túl vagyunk egy rutin fenékműtéten, ahol láttam kuki műtéten átesett 5-6 éves gyerekeket, rettenetesen szenvedtek a műtét után a fájdalomtól, úgyhogy mégegyszer ha nem muszáj nem mennék a MI kukinkkal a műtőbe, hallgatok a gyerekorvosra, kenegetek és havonta szenvedek együtt a kukivizsgálaton a kisfiammal.
2011. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A páromon annak idején 11 évesn végeztek lézeres műtétet.Akkor próbálgatták.Ma csak maszekba végeznek ilyet de én elhatároztam hogyha oda kerül a sor inkább fizetek,minthogy szenvedjen.Ismerősömnél is műtét kellett szegény hetekig sírt pisiléskor.első voltam még mindig:-D
2011. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A 16 hónapos kisfiammal pont egy hete voltunk ugyanezzel a problémával gyerekurológusnál. Dr. Pirot László, Szent János kórház.

Kaptunk rá krémet, 1 hete használjuk és már látom a javulást, szépen kezd tágulni a bőr.Kisfiam éppen hogy csak pisilni tudott, ahogy próbáltuk hátrahúzni neki, semmit nem ment, sőt még a bőr is összeszűkült a kukaca tetején. ajánlom ezt az orvost, a környezetemben több gyereknek megoldotta a problémáját műtét nélkül, én nagyon bízom benne.Nagyon rendes és kedves volt, féltem hogy mivel fiatal a kisfiam el fog küldeni, de szó sem volt erről.

2011. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 2 hete voltunk a Heim Pálba délelőtt,az orvos nevét nem tudom(ha megtalálom a nevét beírom),nagyon rendes orvos,nem is kínozta meg a gyereket.

2011. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. 16:10-es: megköszönöm nagyon, ha leírod a nevét.
2011. febr. 3. 17:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,megtaláltam:

Dr.Merksz Miklósnak hívják

igaz kicsit "habókos" orvos,mert a 2 éves fiam elkezdte nézegetni a kosárban a játékokat,erre az orvos kivette belőle a rubik kockát,és elkezdte tanítani neki,hogyan kell kirakni:):):),jót mosolyogtunk az asszisztenssel,de nem kezdte el húzogatni a kukiját,hanem megnézte,és felírt egy tuti krémet.

Csak ajánlani tudom őt!

A tesó 3,5 éves volt,amikor a felnőtt urológus orvosunk a szondaszerűséggel megcsinálta neki,azóta eltelt 3 év semmi baj nem volt vele,csak ellenőriznünk kell,hogy rendesen tisztítsa-e!

2011. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!