Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak az én 2 évesem nem...

Csak az én 2 évesem nem alszik nappal? 5. napja nem alszik nappal. Így már este 7-8 körül beájul (10helyett), és alszik 13-14 órát, sőt 15-öt.15. -én kezdjük a bölcsit, ott majd gondolom alszik.

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
21 hónapos kislányom kb 1 hónapja nem alszik napközbe...este 9 körül szokott elaludni. Voltak próbálkozásaim a délutáni alvásokra,de többnyire közel 1 órát tartott az altatás és max 10 percet aludt,így feladtam.
2011. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én is így vagyok mint te kedves első. Kisfiam olyan hisztit levágott hogy csak na. Így feladtam én is. Ha nem álmos, nem tudom elaltatni, ha fejen állok akkor sem:-)
2011. febr. 5. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyem is ket eves, de o nagyon jo alvo. Nalunk epp az a baj, ha delutan leteszem, alig lehet felebreszteni, reklamal es nyugos. Masfel orat hagyom aludni, egyebkent 3-4et is aludna, aztan meg nem tudom idoben letenni este.
2011. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém se alszik, de éjszaka sem.Szeptemberben oviba megy, nem tudom mi lesz ott!!!
2011. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is 2 éves és volt egy ilyen hetünk! Egyszerűen nem volta hajlandó délután aludni! Hiába tettem le este korábban, hogy reggel korábban keljen, így dél körül álmos legyen, egy napig bevált, másnap már minden visszaállt a régibe és ismét nem aludt nappal. Mi 14-én kezdjük a bölcsibe szoktatást, azt mondta a védőnő, majd ha reggel 7-kor kel, akkor nyugodjak meg, úgy alszik délután mint a kis angyal!

Aztán egyszer csak magától korábban kelt, 9 helyett 8kor, így ebéd után 1 óra körül elalszik egy 1-1,5 órára és este 9 fél 10 körül le tudom tenni!

Most nagyon félek, mert éppen beteg, körülbelül addigra gyógyul meg mire kezdjük a bölcsit... legyengült immunrendszerrel!!! :( Egész télen nem volt beteg, de most elkapta az influenzát... :(

2011. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, azt akartam írni hogy reggel 6-kor kel (7-re már a munkahelyen kell lennem)! :S
2011. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!A 21:18-as vagyok. A hetalvo anyukaja.Neked mikor kel a babad? Az enyem reggel 6-kor minden nap. Lehet tul sokaig alszik, azert nem farad el.
2011. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!