Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesen, ha még nem biciklize...

3 évesen, ha még nem biciklizett a gyerek, nem fog félni? Utasként gondolom.

Figyelt kérdés
Kell vennem egy bicajt, hogy hordani tudjam a gyereket, de nem tudom, hogy ha még sosem bicajozott, nem fog nagyon félni? Meddig lehet hordani bringán, azaz meddig bírom el, hogy ne húzzon el. Nekem most olyan 16kg,3 éves.Ja és láthatósági mellényt kell hordani nappal is? Sisak a gyereknek gondolom egyértelmű.
2011. márc. 16. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy félne, a legtöbb kisgyerek imád "biciklizni". Hogy meddig bírod? Lehetetlen megmondani... inkább az a kérdés, meddig akar ő utasként biciklizni és mikortól szeretné ő önállóan csinálni :) Biztos vagyok benne, hogy 5-6 évesen már szavesebben megy majd melletted a sajátján.

Igen a láthatósági mellény kötelező nappal is, de csak lakott területen kívül vagy ha nincs külön kerékpárút. Viszont nem árt, ha viseled...

2011. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!