Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerkőcömnek beletörött a...

Gyerkőcömnek beletörött a tejfog gyökere, lehet hogy kinyomja a maradandó fog vagy fogorvosnak kell kiszednie?

Figyelt kérdés
már kb 3-4 hete mozgott neki felül a bal első.....már csak a szent lélek tartotta kb annyira mozgott neki de nem hagyta hogy kiszedjük,na,ma vacsinál hozta hogy kijött,de nem kijött hanem letörött neki,a gyökér része az bent maradt de olyan mélyen hogy nem is tudom azt hogyan lehetne onnan kiszedni.van rá esély hogy kinyomja majd a maradandó fog?vagy menjünk a fogorvoshoz egyből vele?mit fognak vele csinálni?volt valaki hasonló helyzetben?
2011. febr. 7. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Bár hasonló helyzetben nem voltam, de én mindenképpen minél hamarabb elvinném a kicsit fogorvoshoz, mondja meg a szakember, mi legyen.
2011. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!