Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel szeret játszani 6 év...

Mivel szeret játszani 6 év körüli gyereketek? Mennyi időt foglalkoztok vele? Mennyit töltötök közös játékkal?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Suli után átnézzük a leckét, ha kell befejezzük, ami nem megy, gyakoroljuk. Utána játék, társasozunk, játszóra megyünk, sokat sportolunk.
2011. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi

Mi még ovisok vagyunk. És fél napos az oviban, mert itthon vagyok a kistesóval.

Mostanában sokat mondja, hogy unatkozik.

2011. febr. 10. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hat éves az én fim is.mi du5ig oviban vagyunk ,ugyhogy kb egy óra marad a napi teendők mellett közös játékra,ami sajna tdom ,hogy kevés de hétvégén mindig potoluk vagy közös családi programmal ,vagy áthivhatja egy két barátját
2011. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én fiam már 6,5 éves,de még ovis.


Mi nagyon sokat kártyázunk,társasozunk,a nagy csoport elején kezdett el rajzolni,van olyan nap,hogy egész nap csak rajzol vagy legózik,hozzá sem lehet akkor szólni:)!


Ha már végképp nem köti le semmi,akkor jön a National Geographic,elnézné egész nap,de azt nem engedem.


Amíg itthon voltam,és apa nem dolgozott,ovi után hazajöttünk

és 1 órát csak vele foglalkoztam,foglalkoztató füzetből csináltunk feladatokat,addig apa játszott az öcsivel.

1 hete dolgozom megint,így még az új rendszerünk nem alakult ki teljesen,de este 7-8-ig csak az övék vagyok,olvasunk,beszélgetünk,játszunk.

2011. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom ovis, nagyon szereti a készségfejlesztő játékokat. Szeret számítógépezni, ilyenkor a Manó oktatóprogramok egyikét használja. Este kb. 1 órát beszélget és játszik (elment apám dinnyét lopni, kő-papír-olló) skype-on a németországi unokatesóival, és gyakorolják a németet. Este együtt fürdünk, közben beszélgetünk. Aztán 1 mese és alvás.
2011. febr. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!