Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi történik a 6 éves státuszon?

Mi történik a 6 éves státuszon?

Figyelt kérdés

Testsúlymérés ruhában v.meztelenül? Elképzelhető, hogy alacsony testsúly miatt nem engedik iskolába?

Barátnőm kislánya szerintem borzasztóan sovány, úgy tudom, 16kg körül van (sportol egyébként). Elvileg szeptembertől megy iskolába. Testsúly miatt visszatarthatják?


2011. febr. 11. 03:22
 1/8 anonim ***** válasza:
igen ruhába mérik és visszatarthatják mert nem birja a táskát!
2011. febr. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az en lanyom novemberben volt 6 eves statuszon, es o is rettento sovany - hiaba probalok meg mindent...

Szoval 16kg, es 120cm volt akkor. Azt hiszem a 16 kg pont a hatar. Nekunk vervetelre is el kellett mennunk emiatt, de minden rendben volt. Azota hizott 1 kg-t, de igy is sovany, erzem minden kis csontjat.

Nem mondtak amugy, hogy nem mehet a sulya miatt. Az oviban most volt szuloi, iskolaerett, szoval menni fog szeptemberben. Addig meg probalunk hizni, erosodni.

Minden jot a baratnod kislanyanak!

2011. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elég abszurd de ha máshogy nem megy akkor igyon rengteget a vizsgálat elött és ne menjem wc-re.Ez adhat 1-1,5 kilót.

Ezen ne múljon a sulikezdés.

2011. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1-1,5l folyadékot tuti nem fog meginni, meg szerintem ilyennel nem is akar csalni az anyuka.
2011. febr. 13. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk trikóban és bugyiban mérik a gyerekeket. Átlagban 19-20 kg körüli volt szinte az összes nagycsoportos.


Nyáron még simán erősödhet, hízhat, főleg ha sportol. Etessenek vele valami étvágyjavítót.

2011. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem is szabadna ilyen sovány gyerekeket iskolába engedni,ahol sokkal nagyobb terhelésnek vannak kitéve,mint az oviban.Nem szabad erőltetni,ha egy évet csúszik semmi nem történik.
2011. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon sovány voltam kis koromban mégis mehettem suliba.

2011. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó? Milyen magas és hány kg voltál?
2011. febr. 13. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!