Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a kapcsolatotok a...

Milyen a kapcsolatotok a férjetekkel/párotokkal, mióta megszületett a babátok?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a kisfiam 2hónapos, és kb.1,5hónapja csak veszekszünk.
2011. márc. 1. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
két éves a gyerkőc, és az apukája már fél éve nem a férjem :(
2011. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3 hónapos a kisfiam és nekünk is kellett 2 hónap amire belerázódtunk és nem vitatkozunk már minden kis apróságon.Voltak nagyon mély pontok amikor úgy éreztem itt a vége de szerencsére még idejében leültünk megbeszélni a dolgokat és azóta minden a legnagyobb rendben.Nálatok mi a baj?
2011. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7 hónapos a picurink és éppen tegnap este magyaráztam el a papának hogy jó lenne ha legalább fele annyi törődést kapnék mint a terhesség alatt. egyébként jól vagyunk, nagyszerű apa, nagyszerű férj, csak olykor beszűkűl az életünk a gyerek körül. ne értsétek félre, de olykor úgy érzem megszűnünk nőnek és férfinak lenni!
2011. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden csak a baba körül forog.Az én babám már 5 hónapos lesz és egyre többet veszekedtünk,beszólogattunk egymásnak olyanokat amiket azelőtt nem:Szeretkezni,már lassan nem is ismertük,mert soha nem volt hozzá kedvem,meg amikor a baba lefárasztott pláne.

Majd valamelyik este végképp eltört a mécses nálam is,mivel faképnél hagyott az ágyban,mert beszélgetni akartam egy kicsit nem pedig egyből kufircolni.Szörnyű érzés volt,de fogtam magam és átmentem hozzá,elkezdtem mondani,hogy ne csak du..ás legyen,meg durvaság(na jó van hogy tetszik,hogy bedurvulunk,na de nem mindig)És hogy nem a szeretője,vagy egy k...va vagyok hanem a felesége.Erre Ő azt mondta,hogy akkor nem fog hozzám érni többet,erre én azt,hogy nem azt akarom,hanem hogy beszéljük meg.Majd otthagytam,kis idő múlva írtam neki át a nappaliba egy sms-t,a végén azzal,hogy én szeretem őt és várom.majd átjött és olyat szeretkeztünk amilyet hosszú ideje nem.

Most jó minden,mert más szempontból nézi Ő is a dolgokat.

Remélem.Nehogy már egy ygerek érkezése legyen a válóok.Mindent meg lehet beszélni KETTEN,MERT EGYEDÜL SEMMIRE SEM MÉSZ!!!!

2011. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
nekünk is 7 honapos a fiunk és már teljesen megszüntünk nönek és férfinak lenni, rengeteget veszekedtünk 1-6 hoanpig, mert nagyon nyügös nyafogos babának van, és ö azt akarta hogy hagyjuk sirni én meg nem hagytam.. aztán megbeszéltük, mostanában is veszekszünk néha de nem komoly.. várom már hogy tudjon menni a kisfiam és ne kelljen mindig cipelnem, mert nem lehet letenni, mert ordit, és akkor nem leszek ennyire elmaradva dolgokkal és lesz kis idöm talán magamra is,
2011. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi, ez teljesen normális állapot. Ha a gyermek érkezése előtt, szép, harmónikus kapcsolatban éltetek és nem úgymond a gyerek tart össze, minden rendbe jön. Türelem. Minden megváltozott körülöttetek. A férfi dolgozik, éjszaka nem piheni ki magát, fáradt, ingerült. Nem érzi a felesége addigi csak rá irányuló figyelmét, törődését. A nő hulla fáradt, nem tudja a baba miért sír, miért alszik, miért nem alszik, miért csak annyit szopizott, miért olyan sokat szopizott. Nincs időd magadra, magatokra. A megszokott tevékenységeteket egyáltalán nem tudjátok folytatni. Nincs gyakori és hosszú szex, nincs dédelgetés. De ez mind helyre fog jönni. Még hónapokig is eltarthat, mire az életeteket az új Jövevényhez alakítjátok, mert pillanatnyilag ő a főnök, körülötte forog minden.
2011. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

21.55-ös vagyok


22.11-es, ksözönjük, ez jól esett. mint írtam,éppen mondtam a férjemnek: Tudod hogy ha nem lenne a baba, nagyon boldogtalan lennék?....ő meglepődött mert azt hitte minden hepi, szeret minket, foglalkozik ababával is, egy vagy két héten egyszer van szex is....szóval talán ráébred ő is hogy nekem több kell....

2011. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7 hónapos a kisfiunk, néha vannak nehezebb napok, de alapvetően jól megvagyunk. Viszont sajna szexre alig van lehetőség, főleg a fáradtság miatt, de azért is, mert a baba elég könnyen felébred a zajokra...

Min veszekedtek? Amíg nem volt meg a baba, addig rendben volt köztetek minden?

2011. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10 hós a lányunk, és a férjem sokat szelidült tőle. Terhesség alatt tünt fel mennyire önző és csak magával van elfoglalva. Most együtt gyönyörködünk a tündérkénkben, és ő hálás azért, hogy szépen foglalkozom a kincsünkkel. Sokat becézget, de szexre ritkán kerül sor. A párom az a tipus, aki elvan hosszú ideig is szex nélkül. Mostanában én is sokszor vagyok fáradt(volt egy balesetem is), de azért bosszant, hogy nem igen kezdeményez.
2011. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy éves a lányom. Nyolc hónapig volt anyatejes, addig nem nagyon kívántam a szexet, és sokszor nagyon fáradt voltam, főleg az elején. Az én férjem nagyon jól viselte, pedig felőle aztán napjában legalább háromszor lehetne szex :D. Szóval szerencsésnek mondhatom magam. Sokat segít, ha itthon van, bár néha noszogatni kell, de mindent megtesz. Imádja a lányunkat, és nőnek érezhetem magam mellette, mert még akkor is rengeteg bókot kapok, amikor "szakadtan", összegumizott hajjal görnyedek a mosogató felett :D. Szoktunk mi is vitatkozni, de szerintem nálunk azért működik ilyen jól, mert egyikünk sem sértődős típus, tehát max. pár percig tart az egész. Ritka, hogy úgy alszunk el....de reggel már nem is emlékszünk rá. Szerintem, ha jó volt a kapcsolatotok a baba születése előtt, akkor ez csak átmeneti lehet. Lehet, hogy több idő kell neki, hogy beleszokjon az apaférj szerepbe. Sok sikert hozzá!
2011. márc. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!