Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyolcadik napja lázas 2...

Nyolcadik napja lázas 2 évesem, és a második antibiotikum ellenére sem javul. Kb.1,5 órát lázmentes, utána kezdődik a csillapítás megint. Már fáj a hasa is a sok csillapítótól. A legjobban a tartós láz szövődményeitől félek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én bevinném a kórházba!Ez nem normális dolog!De már régen ott kellene lennetek!
2011. febr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem hatott az antibiotikum, akkor vírus. Szerintem ne adj több antibiotikumot, én ezt tenném, ujra visszamennék a dokihoz, vagyis kihívnám, nehogy még valamit összeszedjen a rendelőben igy legyengülve. Vitamincseppeket adnék a gyorsabb gyógyulásért és a fokozott folyadékbevitelre figyelnék. Ha 38 fok a láz, nem adnék semmit, csak ha feljebb megy. Akkor is inkább nagyobb testfelületen vizesruháznám, hütőfürdőzném, igy elkerülhető lenne a lázcsillapitó bevétele és a gyomorfájás. De doki mindenképp! Jobbulást a kicsinek!
2011. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok, ha nagyon aggódsz, tényleg vidd kórházba, ott vénásan kap gyógyszert, folyadékot, lehet, hogy gyorsabb lenne a javulás. Esetleg vért is vesznek, hogy kiderüljön az ok.
2011. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyorsan menjetek be a kórházba!!!

És írj utána, hogy mi lett kérlek!!!

Jobbulást

2011. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is bevittem volna már az ügyeletre! Ezzel nem jó várni!
2011. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad mennyi a láza a kicsinek.

Múltkor az én 2 évesem is 6 napon kersztül folyamatosan lázas volt 38,5-39,5 között ingadozott,mikor kicsit csillapodott akkor sem ment 38 alá.Felváltva adtam 3 óránként kúpot aztán Nurofent,de nem igazán volt hatásos csak pár órára.Végül mikor már egyáltalán nem vitte le semmi együtt adtam a 2-öt és vizes zsebkendőt tekertem a csuklóira és bokájára,így végre lement és utána már hőemelkedése sem volt.Csak kicsit folyt az orra,nem volt semmi komoly baja csak lázas volt.

Orvossal mindenképpen beszélj,nézesd meg,talán kórházba rohanni azért nem biztos,hogy kell,de nem beszéllek le róla,attól is függ milyen állapotban van a kicsid,mennyi a láza,milyen a közérzete,jól viseli vagy csak gubbaszt,iszik e azért netán eszik is.Ezt te látod,de orvos lássa mindenképpen!

2011. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!