Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Hello kittys órát...

Anyukák! Hello kittys órát megvennétek a fiatoknak ha nagyon szeretne ilyet?

Figyelt kérdés

kb. ilyeneket

[link]


2011. febr. 21. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
5%

nemi identitás ide vagy oda, nem tartom magam maradinak, meg túl konzervatívnak sem, próbálok haladni a korral, de én bizony fiúgyermeknek nem vennék ilyet ............

a HK szerintem igenis a lányoknak lett kitalálva, mindegy milyen színű ... a lányok szerintem legyenek lányosak (amennyire lehet és ameddig engedik a beleszólást az életükbe:-)), a fiúk meg legyenek fiúsak, ha lehet ....

és persze, hogy egy lányt sokkal kevésbé néznek meg, ha pl. thomasos cucc van rajta, mint egy fiút HK-ben - szerintem ... ez így volt mindig is, mint ahogy a lányok hordhatnak nacit - ami eredetileg fiú darab - és szoknyát is, de egy fiú csak nacit hord .... a lányoknak mindig több lehetőségük van szerintem ilyen téren ... és lehet hogy van benne vmi, hogy igenis meghatározza a felnőttkori nemi szerepeket, viselkedést a gyerekkori dolgok ... ettől persze kivételek vannak, hiszen azok erősítik a szabályt.

2011. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
37%
Ez egy masnis macska! Akar fekete, akar nem. Nalunk az oviban egy 4 eves kisfiu felvette a hercegno jelmezt, mert o volt eleinte csak olyan nagyfiu a csoportban, es hat jatszani akart a lanyokkal, azota semmi mast nem hajlando felvenni, csak a kiralylanyos szoknyat. A szulok kicsit ki vannak borulva. En nem itelem el a melegeket, de azert egy kisfiunak ne vegyunk mar egy egyertelmuen kislany orat, megha fekete is! Van ott pokember meg superman, biztos mas is tetszik neki.
2011. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!