Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam március 4. -én lesz...

A kisfiam március 4. -én lesz két éves már idén be kell iratni óvodába?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, az idén még nem irathatod be, csak jövőre. Mert a beiratásnál még nem lenne 2,5 éves. Az én fiam is márciusi.
2011. febr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enysém két hét múlva lesz 2 éves, még csak bölcsibe van beíratva (szeptemberben megy), az ovi kicsit messze van, nem hiszem, hogy be kellene iratni.
2011. febr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk be kell akkor is, ha év közben (nálad márciustól) szeretéd vinni. Így tudják, hány főre számítsanak az év közbeni "feltöltésnél".

Erre felé bölcsi nincsen. Mindenképp érdeklődd meg a helyi oviban .

2011. febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha 3 évesen oviba szeretnéd vinni, akkor bizony be kell iratni.

Az első honnan szedte, hogy a beiratáskor 2,5 évesnek kéne lennie a gyereknek???? A lányom decemberi, már 5 éves, de a tavaszi beiratáskor nem volt ég ő sem 3 éves, pedig decemberben ment oviba, a gyerekek 70-80%-a nem 2,5 éves, mikor beiratják...

Szóval igen, mindenkit be kell most iratni, aki 2012 szeptemberig oviba szeretne járni.

2011. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Budapesten ebben az évben csak azokat kell beiratni, akik 2011 szeptemberétől vagy a 2011-2012-es tanévben évközben akarnak oviba menni. Akik 2012 szeptemberében vagy a 2012-2013-as tanévben évközben akarják az ovit kezdeni, azokaz az idén NEM lehet még beiratni.
2011. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a 2011-2012-es oktatási évben lesz 3 éves, akkor idén kell beiratni. A fiad elvileg 2012.03.04-től mehetne oviba. Az már már kérdés, hogy felveszik-e. (nem valószínű :( )

Ha jövőre iratod be, akkor csak 2012. szept-től veszik fel.

Bp.-en is így van!!!!

2011. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, kedves utánam iró 85%-os, pontosan ezt irtam én is. Aki a 2011-12-es nevelési évben (szeptembertől szeptemberig) oviba szeretne menni, azt most tavasszal be KELL iratni.

Most akkor elmagyaráztad nekem, amit én is irtam? Köszi, kedves vagy...

2011. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálunk pont most kell beadni egy nyomtatványt a beiratkozáshoz.Mi is decemberben töltjük a hármat, de most be kell íratni,hiába majd csak januárba megy oviba
2011. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keresztfiam áprilisban lesz 2 éves!És októberben kezdi az óvodát 2és fél évesen!Már márciusban be kell iratni azt mondták!(óvodavezető mondta)
2011. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!