Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz evő gyerekek anyukái!...

Rossz evő gyerekek anyukái! Van, akinél javult a helyzet, az óvodában?

Figyelt kérdés

Azok tapasztalata érdekel, akinek bármilyen szempontból rosszul evett a gyereke, akár étvágy, akár finnyásság tekintetében. Segített valamit, hogy látta, a többi gyerek hogy és mit eszik?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 23. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem!

Még rosszabbul eszik. :-( Már ott tartunk, hogy szerintem levegővel táplálkozik.

Csak inni hajlandó!

2011. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én gyerekeim az oviban mindent megesznek, amit itthon soha életükben sem ettek meg. HA nem is az összeset, legalább megkóstolják. Itthon továbbra is válogatnak, vagy megjegyzik, hogy az oviban finomabb. Ezért már beígértem egy fejükre borítást, de hát ez van. :)

2011. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk az oviban heroikus volt az étkeztetés, mert nemcsak azt látta hogy a többiek mindent megesznek, hanem azt is hogy ahogy nőttek a gyerekek hogyan gúnyolódnak meg játszanak meg turkálnak az ennivalóban.
2011. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!