Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit vagytok gyerekek...

Mennyit vagytok gyerekek nélkül, magatok vagy párotokkal egy héten?

Figyelt kérdés
Hónapok óta végre nyugi van, nem kell mindig valakire felügyelni, ellátni, játszani,nevelni , lányom mamánál, az ikrek meg alszanak (remélem még egy darabig így lesz! :-) ).
2011. okt. 31. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:

ha alszanak akkor ott vannak.

én olyanra vágyom hogy valaki vigyázzon a lányomra egy napot.

nekünk senkink sincs közelben, kb évi 4x találkozunk valakivel akire rábizhatnánk.


nappal 1x alszik a lányom és este is jól elalszik így azért van idönk egymásra.

2011. okt. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden héten van egy nap vagy legalább egy este, amíg a párommal vagy a barátaimmal (programtól függően) gyerekmentesen tudok szórakozni, programot csinálni.
2011. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi hetente egy délutánt kettesben töltünk, és talán havonta egy napot hétvégén is. Vagy fél napot, hogy jön ki. Anyósomék elviszik a gyerekeket, én bemegyek a városba, és "randizok" a férjemmel, aki a munkából jön. Fürdetés utánra érkezünk haza. Ja és egy évben egyszer-kétszer 2-3 napra is elmegyünk nélkülük, illetve ha a legkisebb még szopizós, akkor őt visszük magunkkal.

Nekünk szükségünk van erre. És azt hiszem, ha nem lennének ilyen szuper lelkes nagyszülők, akkor is valahogy megoldanánk.

2011. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zkriszti3 ***** válasza:

Nekünk is jó lenne ilyen nagyszülő.Hiába van,már nagyok a gyerekek nem lehet visszacsinálni.Persze ő mondta -szívesen vigyáz a gyerekekre csak fürdessem meg,fektessem le és

altassam is el őket.

- 10 órakor menjek el a párommal sétálni?-kérdeztem tőle.

-Hát akkor ne menj,én nem fürdetem meg őket.

soha nem is fürdette.Nem voltam a 18 év alatt egyszer sem sétálni,moziba a párommal.

2011. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már felkeltek. :-)

14 hósak amúgy, nem nagyon tudnám őket kire hagyni, a 3 kicsit együtt meg, hát egy rokon a 3at egyben nem biztos hogy vállalná.

2011. okt. 31. 14:54
 6/8 anonim ***** válasza:

magam vagyok minden délben, míg alszik, kb. 2-3 órát

kettesben vagyunk a férjemmel minden este 9-től kb., igaz, nem megyünk el, csak egymással foglalkozunk.

Hogy hányszor voltunk kettesben el valahol a férjemmel az idén, azt fel tudom neked sorolni:

- egyszer egy napot más városban, esküvőn

- banketten egy este, amikor befejeztem az egyetemet

- a legjobb az volt, mikor kettesben elutaztunk egy hónapja egy 3 napos konferenciára, bár már szörnyen hiányzott a fiunk, mire hazaértünk.

Néha elmegyek itthonról ügyeket intézni egyedül. Legközelebb szerdán megyek, kicsit kiszabadulok 2-3 órára. De nem wellnessezek, hanem dolgozok.

2011. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 éves kora óta jár heti 2 napot a lányom magán bölcsödébe.

Én mindenképpen 3 évet terveztem vele itthon lenni, függetlenül attól hoyg lesz-e tesója vagy sem,de mivel azt láttam rajta, hogy kevés vagyok neki, ha fejre állok is, ezért beirattuk 2 napot bölcsibe.

Így legalább 2 napot a héten nélküle vagyok legalábbis 8-16 között.

Olyankor próbálom utolérni magam a háztartásban, illetve még a baba tervezésekor főiskolába iratkoztam, a vizsgákra is ilyenkor tanulok.


Párommal nehezebb a helyzet, ha anyukám jön segíteni akkor tudunk ketten lenni, de erre nagyon nagyon ritkán kerül sor, mert most vároma második babánkat, iskola van, házunkat újítottuk illetve javítottuk, szóval enm jutott egymásra sok idő.

2011. okt. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3 éves lesz a fiam. Még egyetlenegyszer sem mentünk a párommal együtt kettesben sehova. Csak szülni, dehát akkor is 3-an voltunk:)

Nagyszülőket nem érdeklik a gyerekek, nem kíváncsiak rájuk. Kislányom 8hónapos.

Szóval az alvásukon kívül nincs szabadidőm.

2011. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!