Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S o S dac korszak? 2 évesem...

S o S dac korszak? 2 évesem mintha kifordult volna önmagából. Mindenért hisztizik és ordít már kikészít.

Figyelt kérdés
Még nem tud beszélni és ha kitalál valamit addig veri magát és ordít míg ki nem találom, hogy mit akar. Mindenre NEM a válasza. Már 1 hete tart eleinte azt hittem, hogy beteg lesz azért nyűgös de nem. Meddig fog ez tartani? Volt már nálatok is ilyen?
2011. febr. 23. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor tarts ki, mert egy év még visszavan...:.))

Nekem is mindenki azt mondta, 3 éves kora körül növi ki, lányom 2 és 3/4 éves, még bőven dacos...

2011. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

El kell, hogy szomorítsam az első válaszolót. Nem növi ki 3 éves korára, legfeljebb máshogy, vagy másért csinálja.

Amúgy ez iszonyat nehéz. Sajnos nem tudok segíteni. Neked kell rájönni, miért csinálja (lehet, hogy rosszul érinti, hogy nem tudja elmondani és ha nem tartod jogosnak, akkor hagyd magára. Az apróságokon pedig tegyétek túl magatokat.

2011. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mikor valami baja van akkor sírni szokott de ez más csak úgy csinál mint aki sír, de csak szörnyű hangot ad ki és toporzékol. Reggel már az sem volt jó hogy ott álltam ahol és arrébb tolt, meg ilyenek. Már 1 órája tartott, mikor valami játékot talált ami érdekelte és azonnal abbahagyta 5 percre, de mint akit kicseréltek mikor megunta a játékot ott folytatta ahol abbahagyta. Megpróbáltam mindent, beszéltem játszottam de semmi. Ekkor felállt egy székre a konyhában és a vizes pohárból ki akarta önteni a vizet és közben nevetgélt. mikor elvettem a vízzel teli poharat megint rákezdett. Na már ekkor eldurrant az agyam fogtam a kezét és bevittem a szobájába és mondtam hogy csak akkor jöhet ki ha normális. otthagytam 15 percig üvöltött mikor rájött hogy nem érdekel, kijött a szobájából, megöleltük egymást és azóta egy hangja sincs pedig már délután van.
2011. febr. 23. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg is találtad a megoldást. Azért még lesz jó pár próba, ne add fel.
2011. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom 21 hónapos, már nagyjából beszél, el tudja mondani mit akar. de, most ő is rákezdett az értelmetlen hisztire... bent ült a kádban, mindenféle játékot kért, mindent odaadtam, egyszer csak elkezdett olyanért ordítani, amit már megkapott, hiába mondtam, hogy ott van, mutattam, csak ordított, belefejelt a vízbe, ekkor fogtam kivettem, na itt még durvább ordítás következett,majd fél óra ordítás és kínlódás, h pancsi vagy nem pancsi, mert ő pancsi, tenném vissza, csimpaszkodik, "nem nincs pancsi". végülis 1 óra hiszti után nyugodott meg, mikor is kitalálta, hogy ő enne... meg azt is, hogy mit, megkapta és elmaradt. de még az apja sem tudta megnyugtatni, pedig az eddig minden esetben működött... fúúúú, szerintem vagy 5 évet öregedtem azalatt az óra alatt, és hol van még a vége...:D

2011. febr. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 megoldás van,de legjobb felváltva csinálni helyzettől függően. Ha apróságért és megszokott dolgok miatt is csinálja meg se halld. Ha olyanért amit tényleg nagyon szeretne,de nem szabad,akkor próbáld mással lekötni és elmagyarázni miért nem lehet,amit akar. Nem könnyű. Ma délután én is kiakadtam.
2011. febr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!