Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5éves kisfiam kifordult...

2,5éves kisfiam kifordult magából. De miért? és mit csináljak? Ez a dac korszak? Ez szörnyű! Egésznap vísít, mindjárt minden azonnal kell. nem fogad szót. Most a veszélyes dolgokról is nehéz lebeszélni.

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 2,5 éves fiam most hasonlóan viselkedik:(!


A te fiad nem bölcsis véletlenül?

Az enyém az,én annak tudom be,hogy ott sok a kötöttség,és itthon már nem akar mindig szót fogadni.


Az én fiam soha nem ordított semmiért,az utóbbi pár hétben viszont nem merek bemenni vele a boltba,mert ordít,ha nem kapja meg amit akar.Én viszont nem engedek,mert mindig újabb és újabb dolgokkal fog előjönni.

Egyébként egy bújós,kedves kisfiú,de ha rájön a hoppáré,nem bírok vele,a bölcsiben is kis angyal

2011. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

csak heti 2x megy bölcsibe, ebédig.aludni haza hozom.hát gondolod ez a baj?amúgy se volt egy jó gyerek, de azért többnyire hallgatott a szép szóra.meg amit az autóban művel!eddig ott is jól el volt, most ott is ordít, állandóan kiakar bújni az öv alól ,aztán meg beszorúl a keze.betettük most középre az ülését, hátha jobban ellesz ha kilát, de nem.ez se segített :(

most nagyon kivagyok.

2011. máj. 13. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy ez a baj. Az én szófogadó 2,5 éves csajom is sokszor ilyen (nem mindig)mostanában, pedig nem jár bölcsibe. :-(
2011. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most lépet be a dac korszakba, sajna ehhez az időszakhoz sok türelem kell, próbálj nyugott és következetes lenni,

ha hisztizik hagyd rá ha verekszik, kártesz magában ne magyaráz neki csak kapd fel vidd be a szobályába ott hisztize ki magát ha lenyugodott beszéld meg vele mért kapot büntit.

2011. máj. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!