Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis gyermekek anyukái!...

Ovis gyermekek anyukái! Nálatok ki viszi óvódába a gyerkőcőt? Mindig csak ti, vagy az apuka is néha?

Figyelt kérdés
Nálunk amióta óvódás(tavaly szeptember) mindig én viszem és hozom.Mondjuk itthon vagyok a kistesójával,úgyhogy én még könnyedén meg tudom oldani,nem vagyok időhőz kötve.Párom reggelente sokszor hajnali 5-kor már elmegy és ált. este 6-7 körül ér haza.Viszont nekem picit rosszul esik,mikor látom az oviban más gyerkőcőket,hogy az apukájukkal jönnek vagy mennek,vagy a két szülővel együtt,ilyenkor kicsit hiányérzetem van.Az is egyfajta kis program,ill együttlét sztem,ha az apa megy az oviba a gyerekkel.Az én gyerekemnek meg nincs ebben része.
2011. márc. 5. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Megértem amit írsz,és nálunk is általában én viszem-hozom.Ez célszerűség,mert én vagyok otthon.Viszont ha egy hónapban 1-2 nap van amikor elmehetne magától akkor sem megy érte,mert nem ez a szokás...:(

Kapja az alkalmon,és küld el érte apát amikor lehet.A gyerkőcök is nagyon tudnak örülni ilyenkor.

2011. márc. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok apuka azért nem tudja a gyermekét oviba vinni, mert már korán reggel elmegy dolgozni. Azt hiszem emiatt nem lehet senkit hibáztatni.:)Én két műszakban dolgozom, így amikor a kislányom ovis volt, egyik héten én vittem, a másik héten meg én hoztam haza. De hát erre nem mindenkinek van lehetősége.
2011. márc. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálunk férjem viszi őket, én hozom. én is itthon vagyok, a 3.kal. de az ő munkája olyan, h megteheti. meg messze van az ovi. én ezt így azért szeretem, mert így rákényszerül a férjem, h felkeljen. furának tűnhet, de így van. ebben legalább segít. mikor nem ért rá, én vittem őket. 2oldalt fogják a babakocsit.
2011. márc. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szeptember óta ovis, kétszer volt érte az apja, mert akkor korán végzett és kapva kapott az alkalmon. Volt boldogság rendesen. Nálunk természetes hogy én viszem, itthon vagyok a kistesóval, nem okoz problémát, max a reggeli kínlódás az öltözéssel:) Megvan legalább roszs időben is a levegőzés.

Apuka fél öt fele megy dolgozni, általában estig, e kettő ritka kivétellel.

Mondjuk nekem meg se fordult a fejemben, hogy milyen jó lenne ha ő vinné, esetleg a -15 fokos hidegben hóban szélben amikor rohadtul nem volt kedvem a két gyerekkel biciklizni és a kicsit se szívesen kínoztam. De hogy a gyereknek rosszul esik, hogy nem az apja viszi..nem hinném, annyira megszokta már ezt a felállást. Én is.

A családi programot máskorra időzítjük:)

Ne aggódj ezen! Nagyon nagy szerencséje van azoknak a azülőknek akik reggel együtt viszik..bár szerintem fölösleges. :)

2011. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Férjem viszi, én hozom őket.
2011. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs gyerekem, de ahogy visszaemlékszem, engem is Édesanyám vitt s hozott az óvódából. Igaz, hogy a mi esetünkben az óvóda 10-15 km-rel arrébb volt a lakóhelyünktől, és néha-néha Apukám is eljött, de ő nem jött be értem, csak vezette az autót.
2011. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szinte mindig én, mert a férjem korán indul dolgozni és többnyire későn végez. Ha elengedik hamarabb, mindig szól, és ketten megyünk.
2011. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!