Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyermeketeket...

2 év körüli gyermeketeket sokat kell fegyelmezni? Mennyire hisztis?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Hajjaj de még mennyit ,én már megőrülök tőle.

Délután nem akar az istenért sem alszik el ,éjjel meg fent van velünk 11 ig is !!

Nekem ugyan 2,5 éves a kisfiam ,de szeretnénk nemsokára tesót de nem tudom igy mit fogunk vele csinálni ha nem lesz napi rendszer az életünkben!!

Teljesen el vagyok veszve!!

Nem tom más 2 meg 3 kicsi gyerekkel hogyan csinálja!!

üdv Niki

2011. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon hisztis. Én írtam ki ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..
2011. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok nagyon hisztis!!
2011. márc. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
annyira nem vészes,vannak akaratosabb napjai,de kezelhető.Inkább velem van a baj,hogy amikor fáradtabb vagy ingerültebb vagyok,belemegyek olyan dolgokba amibe nem kéne.látja,érzi rajtam a feszkot,persze hogy ő is az,jó esetben ha hisztizik valamiért ott hagyon és teszem a dolgom,fél perc és már ott is van nevetve.de ha hülye vagyok,és rá szolok,netán felemelem a hangom,már olajat is raktam a tűzre.
2011. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 26 hónapos. Elég jól viselkedik de, van olyan napja, amikor nem lehet bírni vele. Nappal alig akar aludni, és csak késő este alszik csak el. Az evése is kész katasztrófa, mert alig akar enni, és ha nem ülünk mellé le, nem eszik azt hozzáteszem mi tőlünk nem is fogad el ennivalót mert már egyedül eszik rég óta . Kicsit fárasztó, mert még van egy 4 hónapos kislányom is, ő is már van, mikor nappal nem alszik de ő elnézegeti a kezét egész nap meg beszélget és mosolyog ha fent van.
2011. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát az enyémek mindketten kétéve skoruk körül voltak-vannak a leghisztisebbek.A fiam már túl van rajta a lányomon még tombol. Soxor megőrülök,és bizony van hogy kiabálok.

Nem túl gyakran,de megesik.

2011. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!