Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 Éves kisfiam sokat van fenn...

2 Éves kisfiam sokat van fenn éjszaka? mert lassan megőrülök! Köszi

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van a fiammal, egyszerűen mindne éjszaka felébred és fenn van akár 3 órán keresztül, hol sír, hol dumál hol éppen csinálni szeretne vmit.Szerintetek mitől lehet?És mit tegyek h ha felébred vissza tudjon aludni? mert már mindent kipróbáltam ami létezik..de azért segítsetek mert már lassan zombi leszek.Minden megoldás, jó ötlet tanács érdekel.Köszi!
2011. márc. 5. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Vacsorára kajáltasd be jól. Éjjel, ha felébred, ne gyújts neki lámpát, ne beszélj hozzá. Ha sír nyugtasd meg, de amint megnyugszik fektesd vissza. Napközben mennyit alszik, mikor fekszik, mikor kell?
2011. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenkinek vannak mély és éber alvási szakaszai, vagy akár fel is ébredünk, és visszaalszunk. Tehát ez normális, ha nem beteg/fél, ne foglalkozz vele. Hadd mondja, játszik kicsit, aztán majd visszaalszik.
2011. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.Nem gyújtok lámpát,próbáltam nem szólni hozzá, az sem hat ha hozzá szólok az sem hat.Ha simogatom ugy sem jó,és általában azt mondja h nem jó a tentéző, kiszállok.Igyekszem a saját ágyába vissza altatni de néh már nincs erőm és kiveszem és mellé fekszem.Amiből nem akarok rendszert csinálni.Napközben háát..itthon elég sokat alszik 2-3órát.De amugy bölcsis és ott alszik.Vacsorázik jól merte szik normális kaját és meg iszik 200-250 ml kakaót is.Nem tudom mi a baj?
2011. márc. 5. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:
A kakaó nem biztos, hogy ok. A jobb minőségűek pörgetnek.
2011. márc. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a kakaó az oka. Egyértelmű, hogy sokat alszik napközben. Másfél óra elég lenne, akkor este fáradt lenne, tapasztalatból mondom. Nálunk is, ha 2 órát alszik, fennt van többször éjjel.
2011. márc. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocs az offért,lányom dettó,pedig már ébresztem reggel és délután is hogy ne aludjon túl sokat,sajnos hiába akarok tejet adni neki elalvás előtt kéri a kakaót,ha pörget ha nem,múlt éjjel pl egy órát volt fent és semmi sem használt egy óra után viszont egy pillanat alatt elaludt,altatás nélkül,egyébként már én is odavettem magamhoz én is odafeküdtem stb.pedig már ágyat is kapott hátha a rácsok zavarják,én is már ki vagyok purcanva mert napközben nem tudok aludni akármilyen fáradt vagyok,ingerült vagyok vele is,3 hét múlva lesz 2 éves és itthon vagyok vele de szeptembertől megyek dolgozni és előre félek hogy én is munka mellett éjszakázok is,kiváncsian várom a válaszokat én is,kedves kérdező bocsi a kifakadásért de legalább tudod nem vagy egyedül a gondoddal
2011. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom is 2 éves,és kb.egy fél éve volt egy ilyen időszaka,éjszakánként több órán keresztül pörgött,nem lehetett visszaaltatni,egy idő után sírógörcsök törtek rám,már annyira ki voltam.Aztán kitaláltam,hogy napközben másfajta elfoglaltságot találok ki neki,mint eddig(bár ő nem volt bölcsis).Addig nem jártunk játszótérre.

Aztán el kezdtem oda hordani,ill. nap mint nap máshová vittem sétálni,kirándulni,és az új élmények annyira kifárasztották,hogy ezáltal(szerintem)fokozatosan elmúlt az éjjeli ébredés.Azóta nálunk szerencsére nem volt ilyen időszaka.Amúgy ő is alszik napközben 2-3 órát simán.

Szóval gondolom,hogy nálatok nehezebb megoldani az új programokat,mivel bölcsis,de lehet,hogyha esténként valami új dolgot játszanátok,vagy akár este elvinnétek valamerre,akkor használna.Talán egy próbát megérne.Kitartást!

2011. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokat alszik nappal.

Es meg egy: tevenezes? Meg nem valo ebben a korban, nem tudjak feldolgozni a gyors kepernyövaltast es mindazt, amit a teveben Te ertessz. Föleg az esti orakban ne. Lefekves elötti ora legyen nyugodt, csendes.

2011. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!