Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyerekkel mit szoktatok...

2 éves gyerekkel mit szoktatok otthon játszani?

Figyelt kérdés
Mi a fiammal rajzolunk,mondókázunk,van,amikor tv-t nézünk,labdázunk,hintázunk,könyvből mesézünk,de úgy érzem,vágyik valami újra.Panelben lakunk,kert nincs,sajnos.Tippeket várok!Köszönöm!
2011. márc. 7. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi ezeket már szintén meguntuk. Vettem egy kismama bérletet, és ha jó idő van, akkor elmegyünk villamosozni, buszozni. Imádja!! :) És közben betévedünk egy-két játszótérre, emberek közé.
2011. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Otthon amugy ugyanezeket. Gyurma, mese, rajz, de besegít zöldséget pucolni (inkább dobálni), és egyéb házimunkában is. :)
2011. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Újabban a következő: mentettem le neki a netről sok fényképet, külön mappákba, azokat nézegetjük és nevezzük meg együtt. (háziállatok, vadállatok, munkagépek, járművek, ezt nagyon-nagyon szereti:)


Építőkockázunk, nagy játékos ládába párnákat teszünk és beleül könyveket nézegetni, zsírkrétával rajzolgat nagy papírra.

2 éves 2 hónapos

2011. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok, ja még van azért valami. Youtube-on angol és német nyelvű kis dalocskákat tanulunk, és nagyon szereti :) 27 hónapos a miénk.
2011. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Várom még!
2011. márc. 7. 13:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Könyvnézegetés, kovkázás, vonatozás, kirakós, gyurma, labda.

Fényképeket szoktunk nézegetni a számítógépen.

Csak reggel szokot tv-t nézni

Sokat megyünk (posta, szelektív kukák, bevásárolni, vagy elsétálunk sarki boltba, oylankor hozza kiskosarát,iskolába a nagyért)


Jöhetne már a jobb idő:-)))))

2011. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár már mindkettőnk számára egyre unalmasak:

épitőzünk

kirakozunk kockás kirakó aminek több oldala van,nagyon szereti

gyerek dalok,süss fel nap,helló kitty,nyuszi kutya,thomas dvd-ket nézünk

mondokás könyveket olvasunk

fényképeket nézegetünk

az udvaron homokot vagy havat lapátolunk a vödörbe

motorozunk

ha kicsit jobb az idő,az én bicajommal megyünk boltba,szeret hátul utazni neki ez is jó móka

és bevonom a házi munkába,jobban telik az idő.

Külvárosban lakunk és igen mi is szoktunk buszozni és trolizni,villamosozni csak ugy.:)Eljárunk játszó házakba és fürdőbe is.(havonta 3-4szer)

Nagyon várom a jó időt,hogy játszótérre is mehessünk.

2011. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Könyvet nézegetünk, legfőképpen a Trixiket szereti, azokat visszük is mindenhová.

Babázunk, építünk, tekézünk. Nagyon sokat mondókázunk.

Imád hintázni, képes benne ülni akár 30-40 percig is egyhuzamban.

Heti egyszer babatornára viszem, egyszer dévényre, egyszer meg korai fejlesztőbe, így nálunk a délelőttök hamar el is mennek.

2011. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

13:55

Minden szombat délelőtt babaúszás, imádja, naponta többször megkérdezi, hogy: "Szombaton lesz úszás?"

2011. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mi sokat bújócskázunk bent a lakásba,imádja építünk ,sétálunk nagyokat,segít nekem teregetni rakodni takrítani és persze mindent játéknak vesz és élvezi,vagy főzöcskézünk.
2011. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!