Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azoknak, akiknek volt vagy...

Azoknak, akiknek volt vagy van testvér fellépőjük a babakocsihoz tudtak rendesen menni a nagy tesótól?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem rúgtak bele folyton babakocsi tolás közben a testvér fellépőbe?
2011. márc. 8. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi akartunk venni, de aztán nem lett, pont azért mert amikor próbálgattam őket, akkor vagy a lábamnak volt útban, vagy a gyerek arca a baba kocsinak nyomódott.


Persze lehet olyan model amihez van jó fellépő, de a mienkhez nem volt.


Végül a nagyobb vihar gyorsan rá lett szoktatva a lábbal hajtós motorra így azért lehetett rövid-középtávon közlekedni.

2011. márc. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
persze. meg kell szokni, de utánna már teljesen jól lehet vele menni. nekem a nagyok között másfél év a korkülönbség, ezért nekünk volt. mondjuk a végén le kellett szerelni, mert a lányom annyira szerette, hogy már nem is gyalogolt soha:)
2011. márc. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,nálunk is elég kicsi lesz a korkülönbség(2 év),használtan szeretnénk venni valahol az interneten,ezért próbára sajnos nincs lehetőség.Köszönöm a gyors válaszokat,várom még a tapasztalatokat:)
2011. márc. 9. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Folyton belerúgtam (3 féle babakocsihoz próbáltam tenni aztán végül eladtam mert egyáltalán nem tudtuk használni).
2011. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Top Rider babakocsink van, a testvérfellépőt úgy használom, hogy a fogantyúját elfordítom oldalra és oldalról tolom a babakocsit, nem valami kényelmes, de ha hosszabb útra megyünk akkor a nagynak nem kell gyalogolni.
2011. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nálunk is 1,5 év volt a különbség a két testvér között, de megoldottuk a testvér fellépő nélkül.
2011. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!