Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet, hogy egyre...

Mitől lehet, hogy egyre szebbek a gyerekek manapság?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy míg régebben azért akadt pár nem túl szép kisgyerek, manapság szinte csak szépeket látok.:) Lehetséges, hogy az evolúcióra lehet fogni?:) Még a nem túl szép embereknek is láttam már, hogy gyönyörű gyermekük van. Vagy ezt csak én látom így?
2011. okt. 27. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem is tudom, nekem minden baba olyan édesnek és szépnek tűnik. :)
2011. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem vettem ezt észre.

Minden korban láttam szép és kevésbé szép babát. Most is így van nálam ez.

2011. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 krisztivan ***** válasza:
100%
Nekem sem tünt fel ez a dolog.Ugyan úgy látok szép és hm.. érdekes arcú babákat.Bár mindegyik"zabálni"való.
2011. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet csak bennem változott valami!:)
2011. okt. 27. 12:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre változást az elmúlt időkhöz képest, viszont ha látok egy -szerintem- nem igazán szép kisbabát, attól függetlenül őt is aranyosnak találom. :)
2011. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mivel neked is van már gyermeked,elfogultabban,másképp nézed őket.Különben még én is látok érdekes arcú,mondjuk ki nem szép gyerekeket.
2011. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még nincs gyerekem sajnos, de nagyon szeretnék már, lehet akkor ez a nyitja a dolognak.:)
2011. okt. 27. 12:37
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a szépségideál változott, ma már nemcsak a szabályosan metszett, finom arc számít szépnek, egy-két "szépséghiba" inkább egyedivé teszi az arcot. másik lehetőség, hogy nagyon vágysz egy gyerekre, ezért látod őket szépnek :)
2011. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem sem kizárólag szép gyerekek vannak most sem, ellenben az tény, hogy sokkal több az angyalarcú gyerkőc, mint régebben. És én is megfigyeltem, hogy sok esetben kifejezetten nem szép emberpároknak születnek gyönyörű gyerekeik.


Ami viszont biztos, hogy a mai gyerekek többségükben nagyon értelmesek, kíváncsiak, és önállóak. Extra érzékük van az elektronikus cuccokhoz (a fiam két évesen már kezelte a DVD-t, bekapcsolta a számítógépet, stb.) és villámgyorsan tanulnak meg mindent. Valami lehet a genetikai fejlődésben, mert mi a párommal már most látjuk, hogy a fiunk mindenben ügyesebb lesz nálunk, ráadásul szebb is, mint mi. :)

2011. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
összefügghet azzal is, hogy egyre kiegyensúlyozottabb a táplálkozásuk, egyre korszerűbbek a táplálkozási ajánlások, hozzájutnak minden vitaminhoz, nyomelemhez, nemcsak amikor az adott terménynek idénye van. ezért is nőnek nagyobbra, gyorsabban fejlődnek.
2011. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!