Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet a gond? 1 éves...

Mi lehet a gond? 1 éves kislányom még egyszer sem aludta át az éjszakát!

Figyelt kérdés

Minimum 2* kel. 1* éjfél körül és 4 körül és fél 7 -től folyamatosan fenn van ! Ez a jobbik eset. Vannak éjszakák mikor szinte 1-2 óránként fenn van a kezünkben alszik tovább ,ha járkálunk vele ,de ott is izeg -mozog és mikor megpróbáljuk letenni még el sem éri a kiságyat és fenn van. :(

Még cicizik ált. adok neki éjszaka is ,mert akkor csak pár korty és simán visszaalszik. Este 8 ill. fél 9 kor teszem le, volt mikor 11 kor már fenn is volt. Sokat eszik étvágyával semmi gond ! Kipróbáltam,hogy előbb teszem le ,de akkor hajnali négykor azt hitte reggel van -neki elég volt!


2011. márc. 9. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam ugyanezt csinálta. Még most is felkel egyszer pedig már két éves. Én megpróbáltam vele mindent amit tanácsoltak, de egyik sem hatott. Cumizik? Mert ha nem próbáld meg azt. Szerintem majd kinövi. Most mi ott tartunk, hogy már nem minden éjjel ébreszt fel, van hogy csak bebújik mellém az ágyba. Kitartás!!!!!!!!!
2011. márc. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos az én fiam is ilyen.

Ő nem eszik, nem iszik ilyenkor, csak felébred és sír, aztán ha bemegyek, általában vissza tudom altatni. Viszont előfordul, hogy óránként ébred egész éjjel. 14 hónapos, de még soha nem aludt át egyetlen éjszakát sem. Talán nagyon rég, még fél éves kora körül 1-2 éjszakát.

Az enyém szerintem a fogzás miatt, ő nagyon kínlódik velük és nagyon lassan jönnek ki neki. Plusz anyás is, az is elképzelhető, hogy néha csak ellenőrzi, ott vagyok-e még.

2011. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az esti lefekvésnél cicin alszik el és becsempészed az ágyába? Vagy egyedül a kiságyban? Ha cicin, akkor normális, h keres, mert amikor elaludt ott voltál és hajnalban felébred és sehol se vagy ez természetes. Olvasd el ezt a könyvet. Ide tettem fel: *****

Nem szentírás, sokan ellenzik, de szerintem magadra fogsz ismerni. Nekünk bejött. Egy kicsit lehet finomítani és akkor nem olyan drasztikus a dolog.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egy évesen az én lányom is hasonló volt. most 25 hónapos, épp a múlt héten történt, hogy életében először végigaludt egy éjszakát.

ő sokáig cicizett, még éjszaka is. aztán sokáig kapott tejet éjszaka, ha felébredt. míg el nem jutottunk odaáig, hogy már háromóránként kelt, hogy tejet igyon. akkor aztán végetvetettem a dolognak, és nem adtam többé. azt mondták egy hétig majd sír érte és kész. hát hónapokig ébredt még utána, és sírt, hogy tejet kér. pedig sokszor közvetlen elalvás előtt vacsoráztattam, direkt ezért.

a házidokink egy alváslabor vezetője, szerinte teljesen normális az éjszakai ébredés még ebben a korban is. (persze a tejért korholt)

szerintem tök természetes hogy 1 évesen még többször is ébred. persze rossz mások eszményi történeteit hallgatni az éjszakákat már 6 hetes koruktól átalvú babákról, dehát... ez van. kitartást.

2011. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En is adtam neki inni ejjel,majd besokaltam,nem adtam tobbet.Elso ebredeskor 2 orat volt fent,majd onnantol kezdve ataludta az ejszakat!Sirdogalt,nem ertette,hogy miert nem kap inni.

O is par korty utan aludt,mint a bunda!

Nekem a doki mondta,hogy ne adjak neki semmit inni.Hamarabb kellett volna rahalgatnom. 2 eves koraig szenvedtunk az ejjeli ebredesekkel,ami persze neki sem volt jo.

2011. márc. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!