Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom 3 éves ősszel...

A kislányom 3 éves ősszel kezdi az ovit, de aggódom. A kakit rendszerint a bugyiba végzi. Mindig akkor szól amikor már késő. Mit tegyek? A pisivel semmi gond nincs. Félek hogy eltanácsolják az oviból! Aki tud kérem segítsen!

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg az óvónénivel rögtön az első nap, nehogy váratlanul érje őket a dolog. Biztosan segíteni fognak. Egyébként az ovikban olyan aranyos kis WC van, lehet, hogy a lányod szívesen fogja használni és gyorsan megoldódik a probléma.
2010. aug. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sajnos tényleg az szokott lenni, hogy inkább nem veszik be a gyereket, mert ugye 1 óvónőhöz, ha mindenki oda megy a saját kis igényeivel akkor az óvónő szétszakad a teendőkben, ráadásul feltétel a szobatisztaság....hát sajna nem tudom, remélhetőleg jófej lesz az óvónő és segít...
2010. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem szobatiszta, addig nem veszik be az oviba sajnos. Hiába mondod te, hogy csak a kakit végzi rossz helyen, a szabály az szabály. Beszélj a leendő óvónővel!
2010. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul fogalmaztam.Én úgy gondoltam akkor kakil a bugyiba ha belefeledkezik a játékba.De az oviba is lefoglalják őket és innen kezdődik a gond.Bár bízom benne ha látja a többiektől akkor ő is kedvet kap!
2010. aug. 26. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként amíg kisebbek, rendszeres időközökben kiviszik őket WC-re, legalábbis ahova az unokáim járnak, így volt.
2010. aug. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!