Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok "kötelező olvasmányként" gyerekekkel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Mit forgassanak a szülők?
2011. márc. 9. 12:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm :)
2011. márc. 10. 07:01
 12/15 anonim ***** válasza:

én a Szuperdadust könyvét olvastam el. sajnos a műsort nem tudtam nézni rendszeresen.

a könyv hihetetlen jó


első azért mégis a saját ösztönöd legyen

2011. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A Szuperdadusról még nem is hallottam, rákeresek. Köszi :D Persze csak az ösztöneim után. :D
2011. márc. 10. 20:25
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Az ösztönöket és is ajánlom, de azért könyveket is... :d

A FAber-Mazlish tényleg nagyon jó, és még:


Bettelheim: Az elég jó szülő (favoritom, a hosszútáv kategória győztese :))


Túlélőkalauz szülőknek (olyan 2-5 éves korig sok mindenre jó, egész konkrét megoldásokkal konkrét helyzetekre)


Steve Biddulph: Hogyan neveljünk boldog gyermekeket I-II (nagyon kommersz a címe, de a tartalma szuper, mindenkinek el kéne olvasnia)


Suzanne Stöcklin-Meier: Ami az életben valóban számít (az értékek közvetítése gyermekeink felé- másik nagy kedvencem, ritkán felmerülő, de annál fontosabb témával)


Vekerdytől, Ranschburgtól sok mindent olvastam, szerencsére gazdag a helyi könyvtár választéka is,így nem kellet mindet megvenni. ;)


F. Várkonyi Zsuzsa: Már százszor megmondtam...


és még tudnék ajánlani, ha érdekel. :)

2011. márc. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszi :D Az ösztöneim után beugrok én is a könyvtárba. :D Örömmel veszek minden ajánlást! :D Köszi még egyszer...
2011. márc. 14. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!