Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mi maradt meg az...

Szerintetek mi maradt meg az óvónőkben azután, hogy a fiam hisztizett már a beiratkozáskor?

Figyelt kérdés

Ma voltunk beiratkozni, és nálunk az a szokás, hogy elvisszük a gyerkőcöt is. Körbenézhet, játszhat és megismerkedhet az óvónőkkel. Kisfiamnak nagyon tetszett, tátott szájjal nézett mindent, be is vonták a foglalkozásba. Megdicsérte az óvónő, hogy milyen okos, barátságos gyerek. Aztán az udvaron játszott a többiekkel az indulásig. Na ekkor jött a hiszti, hogy Ő nem jön haza, Ő itt marad a gyerekekkel, és futott az óvónénihez, hogy vele marad. Kézben kellett kihoznom és végig üvöltött.

Mi lesz ezek után a véleményük róla, rólunk?


2011. márc. 9. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Az, hogy ez a gyrek szeretni fog óvodába járni. Ne aggódj, biztos nem most láttak először ilyet, sőt még ilyenebb dolgokat.
2011. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Semmi, ne aggódj.

Beiratkozáskor minden gyerek hisztizős korszakát éli.

Mire eljön a szeptember, a gyerkőcöd már nem lesz ilyen, az óvónénik is elfelejtik addigra.

Ráadásul pozitív dolog miatt hisztizett, hiszen maradni akart, és nem azért sírt, mert mondjuk csokit akart.

Ne izgulj emiatt :)

2011. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden gyerek így reagálna nekünk óvónőknek már nem lenne dolgunk a beszoktatással. Nyugodj meg, örvendj neki, mi is örvendünk az ilyeneknek.
2011. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon bízom benne, hogy igazatok van. Már napok óta várta, hogy mikor megyünk, és mióta eljöttünk csak azt kérdezgeti, hogy mikor mehet megint oviba. Remélem ez a lendület megmarad őszig.
2011. márc. 9. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

En orulnek neki, az mindig jol esik, mikor nem akarnak hazamenni. Bar neha azok is pityeregnek anyu utan, akik eleinte batrak voltak.

Semmi okod aggodalomra, elottem mar irtak, igaz is, mi ennel sokkal cifrabbakat is latunk.

2011. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szórol szóra úgy jártaem a fiammal, hogy te leírtad!!!

:-)

Én végülis örültem neki, mondtam is a fiamnak, hogy ősszel is ezt a viselkedést "várom el"!!

:-)

sztem ez jó jel, biztos jól fogják magukat érezni az oviba!!

2011. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!