Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodai beiratkozáskor mentetek...

Óvodai beiratkozáskor mentetek mindanyian? Úgyértem apa, anya, gyerek? Elég csak ha apa megy?

Figyelt kérdés
Mi már voltunk jelentkezéskor mindhárman és most nem biztos, hogy mindhárman mennénk. Ott szokak lenni a gyerekek is?
2011. ápr. 18. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
felesleges. Csak te menj.
2011. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kérik, hogy vigyük a gyerkőcöt is. Beíratkozás után bementünk a csoportba játszani, választottunk neki jelet.
2011. ápr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyereket vittem mindkét alkalommal, hamarosan a harmadikat kell vinnem:) A férjem nem szokott jönni velünk.
2011. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is szokás vinni a gyerkőcöt, mert megmutatják neki az egész ovit, és bemehet a kiscsoportosokhoz is játszani. Mivel a beiratkozáskor én utolsó idős terhes voltam, apa nem volt itthon, ezért mi a nagymamát vittük magunkkal.
2011. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mentünk mindannyian és jó volt, mert játszott kinnt a többiekkel:)
2011. ápr. 19. 08:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is mentünk mindannyian és ahogy észrevettem, ez jobban is tetszett a vezetőnek.
2011. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!